عکس تاریخی «گذر»

نمایشگاه انفرادی عکس

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ تا پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸

بیانیه

نمایشگاه عکس تاریخی «گذر»
نمایشگاه عکس تاریخی «گذر»، عکس‌های قدیمی شهر سیرجان، از روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 1398 ساعت 15در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.
این نمایشگاه حاصل پژوهشی کتابخانه‌ای است. این پژوهش به کوشش «رضا سیوند» گردآوری شده و در کتابی به همین نام منتشر شده است. «رضا سیوند» دانش آموخته سینما و پژوهشگر تاریخ عکاسی است.
آثار در 44 قطعه عکس 20×30 سانتیمتر به نمایش گذاشته خواهد شد. عکس‌ها توسط عکاسان شهر سیرجان در دوره قاجار و پهلوی به ثبت رسیده است و با تکیه بر تصاویر به جامانده از عکاسخانه برادران بروخیم گردآوری شده است.
قابل ذکر است، همزمان با گشایش نمایشگاه عکس تاریخی «گذر» آیین رونمایی از کتاب «گذر، سرگذشت پیدایش عکاسی در سیرجان» نیز برگزار خواهد شد. این کتاب به معرفی هنرمندان، عکاسان شاخص و عکاسخانه‌ها، آغازگرهای عکاسی در سیرجان و کسانی که در این مسیر نقش داشتند، پرداخته که توسط نشر زمزمه سحر به چاپ رسیده است.

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

آثار عکس تاریخی «گذر»

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد