بی من با حضور من

نمایشگاه گروهی خوشنویسی

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ تا چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸

بیانیه

نمایشگاه حاضر ، حاصل نزدیک به دوسال آموزش به تعداد محدودی از عاشقان و علاقمندان کرشمه و سفیر میباشد که بنده کمترین ، سعادت همراهیشان را داشتم ، در کنار مراتب آموزشی و نگرش های مختلف ،   با علاقه ای که جمع حاضر از خود نشان دادند ، مقرر شد توجه بیشتری به قلم کتابت بشود و بسمت نگارش قطعات ادبی در قطع کوچک پیش برویم ، خصوصا از کاغذ آهار مهره بهره گرفته شود که خود با توجه به تجربه اندک نازنینان ، زحمت بیشتری را میطلبید . هستند برخی بزرگوانی در این جمع که از قبل ، کمترین  وجه مشترکی با دنیای قلم و دوات را نداشتند، اما سعادتی برای من حاصل شد تا با تعداد محدودی از بهترین های روزگار ، مختصر آموزشی را با هم تجربه کنیم .
مقوله نمایشگاه هم در ابتدا خیلی جدی نبود ، اما وقتی شور و شوق عزیزانم را دیدم بر آن شدم ، هم بجهت همراهیشان و هم بلحاظ ارائه مجموعه ای نو از نگارش کلاسیک خطوط سفیر و کرشمه با قلم کتابت ،  مجموعه حاضر را با تمام ضعف و قوت هایش  تقدیم علاقمندان کنم ، باشد تا در طی سالیان آتی آثار بهتر و فاخرتری تقدیم ساحت فرهنگ و هنر بشود .   
احمد آریا منش
آبان ۹۸

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد