پروژه هنرمندان جوان سمنان

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ تا چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

بیانیه


پروژه هنرمندان جوان سمنان، آغاز مسیری است که در راستای حمایت، ارائه و معرفی آثار هنرمندان جوانی حرکت می کند که سال های نخستین ورود خود به عرصه هنر را می گذرانند.

گالری دانژه در تمامی سال های فعالیت خود در عرصه هنر کشور، با نگاه به فضای بومی و با هدف توسعه هنر و فرهنگ شهر گام برداشته و اکنون نیز با آغاز پروژه هنرمندان جوان سمنان، سعی بر تداوم و رشد این مسیر دارد.

هنرمندان این مجموعه از نسل جوان فارغ التحصیلانی هستند که فعالیت خود را در فضای تجسمی کشور، به صورت پیوسته آغاز کرده اند و همچنین در جستجوی راهی هستند که جایگاه خود را در بین نسل جدید هنرمندان پیدا کنند. آثار هریک از این هنرمندان زبان ،جهان بینی و تکنیک خاص خود را دارد. از برداشت هایی از طبیعیت، تا خشونت های روانی و موجودات افسانه ای، همه و همه دارای لحنی منحصر به فرد و زبانی نو هستند که بی شک با تداوم و پیوستگی در سال های پیش رو به آثار چشمگیری بدل خواهند شد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد