دومین صندوق اضطراری هنرمندان

گردآوری: فریدون آو

نمایشگاه گروهی

چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ تا جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

بیانیه

صندوق اضطراری هنرمندان؛ گروهی متشکل از هنرمندان ایرانی است که در راستای تامین مالی برای کمک‌های فوری و با هدف رفع احتیاجات ضروری هنرمندان چون هزینه‌های درمان، اجاره مسکن و سفرهای تحصیلی، فعالیت می‌کند. این صندوق به مشارکت‌کنندگان و گردانندگان خود این امکان را می‌دهد تا بخشی از مسئولیت اجتماعی‌شان در قبال جامعه فرهنگی هنری را ایفاء کنند.

دومین رویداد صندوق اضطراری هنرمندان، با هدایت فریدون آو، با حمایت بنیاد لاجوردی و نشر هنر معاصر و همکاری فواد شریفی در چاپ اولیه آثار در تاریخ ۶ و ۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود. در این رویداد ۵۸ اثر از ۲۹ هنرمند نمایش داده خواهد شد. در تمامی این آثار، فریدون آو با یک هنرمند دیگر همراه شده و اثر مشترکی را خلق کرده‌اند.
به علت استمرار شرایط کووید نوزده، رویداد محدود شده خواهد بود و حراج آثار نیز در تاریخ ۸ اسفند ماه در بستر آنلاین انجام می‌شود.
بر اساس سیاست‌ها و رویکرد بنیاد لاجوردی و همین‌طور اهداف خیرخواهانه صندوق اضطراری هنرمندان، بنیاد لاجوردی هیچگونه منفعت مالی از برگزاری این رویداد نخواهند داشت

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد