انطباعات ۱

نمایشگاه گروهی

جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ تا جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰
این نمایشگاه تمدید شده است.

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

بیانیه

چاپ هنری* نه فقط به دلیل دموکراتیزه کردن هنر به میانجی امکانِ تکثیر که به خاطر امکان­های بسیاری که برای خلق اثر هنری به هنرمند پیشنهاد می­دهد همواره مدیومی پرتوان و پرتاثیر بوده است. تداوم این مدیوم در ایران نه تنها وامدارِ عشق و خلاقیت هنرمندانِ چاپگر که مدیونِ پایداری­ها و استمرارِ فعالیت­ استودیو­های بزرگ و کوچک چاپ هنری بوده و هست.

سالانه ی انطباعات، گستره­ای است به قدر وسعِ ما که برآنیم تا امکانی باشیم برای هم­نشینی و معاشرت و گردهمایی آتلیه­های فعال چاپ هنری در ایران. بدان امید که فرصتی فراهم آوریم برای تماشای گستره­ی پرتکاپوی استودیوهایی که مهربانانه و مصمم و حرفه­ای، فضایی کارآمد فراهم آورده­اند برای هنرمندان این سرزمین.

 

* چاپ هنری پیشنهادی است برای واژه­ی آشنا و رایج چاپ دستی به پیشنهاد طرلان رفیعی و یاشار صمیمی مفخم. پیشنهادی که نه تنها بر تمامی تکنیک­های چاپ دلالت دارد که به درستی بر وجه هنری اثر نهایی نیز تاکید می­ورزد. 

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد