بازخوانی ناویراسته

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ تا چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴

بیانیه

 

"بازخوانی ناویراسته"

نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر زنجان در تهران

نگارخانه لاله در ادامه رویکرد پژوهشی و  بررسی آثار هنرمندان شهرهای مختلف، اقدام به برپایی نمایشگاه گروهی آثار منتخبی از نقاشان معاصر زنجان کرده است.

 این رویداد با هدف بررسی تنوع و گستره جغرافیایی هنر معاصر و ایجاد فضای تعامل بین هنرمندان خارج از مرکز و هنرمندان شهر تهران، برگزار می شود و در نظر دارد جدیدترین تجربیات تجسمی آن ها را در معرض نمایش قرار دهد.

 در این نمایشگاه آثار نقاشی 20 نفر از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان جوان زنجان در معرض دید و بررسی علاقمندان قرار خواهد گرفت.

برخی از هنرمندان ساکن تهران و از فعالان نقاشی معاصر  ایران هستند و  برخی دیگر نیز از هنرمندان  ساکن در استان زنجان هستند.

هنرمندان شرکت کننده عبارتند از:

فرح اصولی، علی ذاکری، رحمان پرچگانی، وحید محمدی، ولی ا.. محمدی، شهلا منصوری، رضا صفری، آرمین عبدی ، سلیمان محمدی،آذر قاسمی، محمد نیکخواه بهرامی، مسلم جاسمی، فرزاد محمدی، علی بابایی، ابوالفضل نظری، سحر مختاری، لیندا آهنی، رضا نجفلو، ابوسعید اسکندری، لیدا ملیحی

 

شایان ذکر است این نمایشگاه چهارمین دوره از نمایشگاه های دیگر شهرهای ایران است که در نگارخانه لاله سامان دهی شده و  با همکاری خانه هنرمندان و معاونت فرهنگی شهرداری زنجان برگزار می شود.

 آیین گشایش این رویداد، روز جمعه 13 شهریور از ساعت 16 تا 20 خواهد بود و علاقه مندان می توانند برای بازدید و خرید آثار تا  25 شهریور از ساعت 9 تا 13 -14 تا 19 به استثنای ایام تعطیل به نگارخانه لاله مراجعه نمایند.

 

نگارخانه لاله :تهران، خیابان دکتر فاطمی،ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله

آثار بازخوانی ناویراسته

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد