;

چاپ‌های فواد شریفی

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ تا جمعه ۹ مهر ۱۴۰۰

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

چاپ‌های فوآد شریفی" مروری است همه‌جانبه بر تاریخِ ده ساله‌ی کارگاه هایا. کارگاهی که شریفی آن را با ایده‌ی تمرکز بر بازتولیدِ آثار هنری به روش چاپِ سیلک‌اسکرین، بنیان نهاد. اکنون و از پس یک دهه، فعالیت مستمر و بی‌وقفه، مرور همه‌ی آنچه در کارگاه هایا، شکل گرفته‌است لازم و ضروری به نظر می‌رسد. بدان جهت که شریفی نه تنها به عنوان یک چاپ‌گر حرف‌های به مهارتی کم‌نظیر در چاپِ سیلک‌اسکرین دست یافته بلکه به عنوان یک کیوریتور با نگاهی به شدت دقیق و اغلب سخت‌گیرانه، مهارت‌اش را صرفِ بازتولیدِ آثارِ هنرمندانی کرده‌است که به هنرشان باور دارد. این‌چنین است که مخاطب در تماشای آثار کارگاه هایا با سلیقه‌ای خاص که خود را به میانجیِ انتخاب، تعین می‌بخشد مواجه خواهد بود.
این اولین بار است که سال‌ها فعالیت و تلاش حرف‌های یک کارگاه چاپ در چنین وسعت و تعدادی به نمایش گذاشته می‌شود. گالری ایرانشهر با تمرکز و توجه بر هنرمندان تاثیرگذار و جریان‌های جدی هنر معاصر ایران و احساس لزوم به وجود نهادهای موازی در نشر و بازتولید آثار هنری، در دو سال گذشته، برای به ثمر رسیدن این نمایش کوشیده است. کوششی که حالا به افتتاح نمایشگاهی می‌انجامد که به معنای بازتولید آثار هنری، وجوهی تازه می‌بخشد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد