;

نقاشان معاصر استان البرز

نمایشگاه گروهی نقاشی،

جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ تا پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

بیانیه

نمایشگاه گروهی نقاشی « دیوار » حاصل تلاش جمعی از هنرمندان و فارغ التحصیلان دانشگاه های هنر سوره جهاد دانشگاهی و رسام استان البرز با رویکرد هنر معاصر و مدرن گردآوری و انتخاب شده است، دراین نمایشگاه سعی در نمایش دیدگاه های فردی و هنر امروز بوده که کنکاشی در رسیدن به ساختار تصویری و بیان دغدغه های درونی هنرمندان جوان بوده است.

در این میان هنرمندان این نمایشگاه سعی نموده اند با مبانی فرم و رنگ و استحاله آن دریچه متفاوتی به زندگی روزمره و زیست خود داشته و همراه با زبان تصویری جهانی و نماد های متفاوت که در قالب تکنیک ها و سبک های مختلف هنری از فیگوراتیو تا انتزاعی تلاشی در ارتباط با مخاطب خود داشته باشند نقطه قوت این آثار حفظ دیدگاه شخصی به دور از گرته برداری محض سیری در مکاتب مختلف نقاشی است که تنوع آثار ارائه شده در این نمایشگاه بیانگر این امر می باشد و بیننده را با دنیای متفاوت درونی و بیان متفاوت هر هنرمند آشنا می‌کند.

در سال‌های اخیر این نگارخانه میزبان آثار هنرمندانی از شهرهای مشهد، تبریز، رشت، زنجان, اردبیل و همدان بوده است؛ نمایشگاه های استانی نگارخانه لاله با هدف انسجام ، معرفی و ارتباط بیشتر هنرمندان سایر استان ها با نگارخانه لاله است.

اسامی هنرمندان شرکت کننده:

محبوبه آتشکده، مریم آجورلو، حسین اسماعیلی، سارا امجدیان، مهناز ایلخانی، شهناز بورقی، مریم جعفری، مصطفی چوب تراش، انسیه زرگر، سمیه سالاری برکویی، مونا سیدنورانی، حسنیه طباطبائی، نعیمه عبدالبقایی، افرا فرحناک، شیوا قنبری، مریم کیانفر، روژین محمد پور، ریحانه موسوی، فهیمه مومنی، اکرم نصیری زاده، مریم نظری

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 20 خرداد 1401 از ساعت ۱۶ تا 19 با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا 2 تیر ماه 1401از ساعت ۹ تا ۱8 و پنج شنبه ها ساعت 9 تا 13به جز روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

تلفن:88960492

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد