;

در آغاز من است پایانم

گردآوری: بیتا فیاضی

نمایشگاه گروهی

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ تا جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱

بیانیه

وضعیت بد به هواى آلوده اى مى ماند که کسى نمى تواند آن را وارد ریه هایش نکند.
هر قدر تلاش کنیم جلوى تجاوز نیروهاى وضعیت را به درون جمع هاى خوب مان بگیریم فایده ندارد.
چاره اى جز ادامه دادن به مقاومت نداریم.
قرارمان در گریم پِن . 
صالح نجفی

در آغاز من است پایانم. به نوبت/ خانه‌ها قد می‌کشند و می‌افتند، فرو می‌ریزند، گسترش می‌یابند،/ حذف می‌شوند، تخریب می‌شوند، ترمیم می‌شوند، یا جای خود را/ می‌دهند به زمینی خالی، یا کارخانه‌ای، یا گذرگاه./ سنگ کهن به ساختمان نو، کُندۀ کهن به آتش‌های نو،/ آتش‌های کهن به خاکستر، و خاکستر به خاکی/ که خود گوشت است، پوست و پیخال،/ استخوانِ انسان و دَد و دام، ساقۀ ذرت و برگ./ خانه‌ها می‌زیند و می‌میرند: زمانی از برای ساختن/ و زمانی برای زیستن و برای زِه و زاد/ و زمانی برای باد تا بشکند شیشۀ شل‌شدۀ پنجره را/ و بلرزاند قرنیزهای چوبین را آنجا که یورنمه می‌رود موش صحرا/ و بلرزاند پرده‌های قلاب‌دوز ریش-ریشِ بافته با شعاری خاموش. 

"چهار کوارتت"، تی.اس.الیوت

حرکتی که از چند دهه قبل در کاشان برای مرمت بناهای تاریخی شروع شد، اکنون به مرحله جدیدی رسیده است، ساختمان‌های بسیاری مرمت شده و یا در حال مرمت و بازسازی هستند؛ خانه‌های قاجاری و یا بناهای مربوط به دوره پهلوی. در این مسیر اما، کمتر توجهی به خانه‌های ساخته شده در بازه ۵۰ ساله اخیر شده است. بناهایی که با توجه به متراژ، دسترسی محلی و ارزش مالی، بیشتر در معرض خطر و تخریب هستند و به همان میزان مناسب احیا و بازسازی. 
پروژه حاضر، همکاری میان هنرمندانی از تهران و کاشان، با هدف جلب توجه هنردوستان و فعالان حوزه میراث فرهنگی به بخش مهمی از تاریخ معاصرمان است.
حسن و حسین روشن‌بخت

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

در حال بارگذاری تصاویر loading
نمایشگاه جاری نزدیک یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد