;

ایستگاه ۵۲ هرتز

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ تا سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

ایستگاه 52 هرتز

ما همواره خواسته‌ایم با وجود پیشرفت‌های اخترشناسی، از تنهایی در جهان هستی بگریزیم. اما صدایمان در جهان هستی، برای شنیده شدن کم‌رنگ و بی‌اثر است. زمان در هستی با چنان سرعتی در حال انبساط است که هر چیز در آن به سرعت محو و نابود می‌شود.
در سال ۱۹۵۲، نهنگی در اقیانوس با صدایی در طول موج ۵۲ هرتز مشاهده شد که قادر به شنیدن و ارتباط با نهنگ‌های دیگر نبود. تنها به این سبب که باید می‌توانست صدایی بین ۱۰ تا ۳۵ هرتز تولید کند و بشنود.
این نهنگ به تنهاترین نهنگ دنیا معروف است. این رخداد در رویای من، شاید شائبه‌ی وجود موجوداتی در هستی که تفاوت‌هایی در برقراری پیوند با ما انسان‌ها دارند را تایید کند.
این همذات پنداری و در عین حال سردرگمی برای من در دنیای تصاویر کارتونی و انیمیشن که امکانات الهام و خیال را  دوچندان می‌کند، دستمایه‌ی خلق قطعاتی ملهم از نقاشی‌ها و حجم‌های مرتبط با تفسیر شوخ‌طبعانه‌ی من از هستی است. یک پیش‌بینی خیالی از واقعیتی ساختگی در قالب طنز آمیز و شخصیت‌های کارتونی که می‌تواند، طاقت تنهایی را برای ما در هستی با ملایمت همراه کند.
 
امیر عباسی
آبان ماه ۱۴۰۲

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
۲۰۲۰ | امیر عباسی
۲۰۲۱ | امیر عباسی
۲۰۲۰ | امیر عباسی
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

در حال بارگذاری تصاویر loading
نمایشگاه جاری نزدیک یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد