;

آوت سایدرآرت

گردآوری: مرتضی زاهدی

نمایشگاه گروهی نقاشی،

جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴ تا چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

بیانیه

 

سومین سالانه هنرمندان خودآموخته با عنوان آوت سایدرآرت و با حضور 9 هنرمند در گالری لاله برگزار می شود. این نمایشگاه در نظر دارد به نوعی قرائت هنری بپردازد که پدید آورندگان آن، فارغ از اسلوب و قوانین مدون و کلیشه شده ی آکادمی، با تکیه بر قریحه، نبوغ و استعداد و ضرورت های روحی و روانی دست به خلق آثاری می زنند که اغلب از سوی نهادها  و هنرمندان رسمی، خام دستانه، کم ارزش و غیرجدی تلقی می شود. در حالیکه هنر ناب آن است که برخواسته از ناخودآگاه باشد.

همانگونه که ذکر شد اکنون سومین سال است این پروژه با گردآوری مرتضی زاهدی و با کشف و معرفی پتانسیل های موجود در این زمینه به جامعه در حال شکل گیری است و در این آثار زنده یادان: حسن حاضرمشار، سلیم کرمی(عمو سلیم)،داوود کوچکی، ذبیح الله محمدی(گرگعلی لرستانی)، امیر کمند،منصور فرهی،محمد آریایی، پژمان برفراز و علی نوروزی پره در شاخه های نائیو آرت، فولک آرت، پریمیتیو آرت، چیلدرن آرت و ... در قالب نقاشی، حجم و آثار تلفیقی به نمایش گذاشته می شود.

 شایان ذکر است تفاوت این نمایشگاه با دوره های قبل در حضور چندین هنرمند جدید با تنوع بیان هنری از نقاط مختلف کشور است. همچنین همزمان با ایام برگزاری نمایشگاه، نشست پژوهشی با حضور هنرمندان و کارشناسان نقد آثار هنری برگزار خواهد شد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد