من 5/ ذرات بنیادی

گردآوری: جاوید رمضانی

نمایشگاه گروهی عکس، چیدمان

جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ تا سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵

بیانیه

نمایشگاه گروهی عکس، چیدمان، فتو آرت

این نمایشگاه  با عنوان "من 5/ ذرات بنیادی" و به انتخاب جاوید رمضانی گردآوری شده که پنجمین دوره از سلسله نمایشگاه های گروهی با همین عنوان است که در سال های پیش برگزار شد. در این نمایشگاه طی دوره های متفاوت سعی شده تا با انتخاب درونمایه ای مشترک، هنرمندان با استفاده از امکانات بیانی "عکس، چیده مان و فتوآرت" به مفاهیم و مسائلی همچون: خودجویی و خودآگاهی انسان در جهان معاصر بپردازند و هر یک از هنرمندان شرکت کننده با تکیه بر مشاهدات و تجربه جهان زیسته ی خود، آثارشان را شکل داده و ارائه نموده اند.

هنرمندان شرکت کننده:
مریم روشن فکر، زینب ثقفی، نیلوفر تقی پور، نگین فیروزی، امیر کوشا منش، سارا بافتی زاده، محدثه شادمهر، سارا حسینی، علی یحیی، مسعود جزنی، مهسا کریمی، علی نورپور ، محمد عبقری

گشایش: جمعه 15  مرداد ۹۵ ساعت 16 الی ۲۰ -بازدید روزانه در طول هفته 

ساعت (۹تا ۱۳) و (۱۴ تا ۱۹) و پنجشنبه ها ۹تا ۱۶

پایان: ۲ شهریور-گالری جمعه های غیر از افتتاحیه تعطیل است.

آدرس:  خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله،روبروی پارکینگ طبقاتی

تلفن: ۰۲۱-۸۸۹۶۰۴۹۲

 

ذرات بنیادی

این ذرات از قرن 14 میلادی مورد نفی قرار گرفتند تا جایی که به ماهیت آنان شک داشته اند. در سالهای اخیر فیزیک دانان مجدداً ‌به این ذرات توجه کردند و ساختار جهان کوچک را مورد تأمل قرار دادند. این ذرات در فرایند بین ماده وانر‍ژی نقش به سزایی را ایفا می کنند. آنچه انسان از خود بروز می دهد مانند اعمال ، رفتار،‌اخلاق و اعتقادات همگی تبدیل به صورتی می گردد که جهان زیسته ی هر فرد را شکل می دهد.
فهم کارکرد این ذرات در حوزه معرفت و اخلاق دال بر نفی تزویر و دوگانگی بین صورت و محتواست.
به زبان ساده هرچه بیاندیشیم همان خواهیم شد و همان را خواهیم زیست . این نمایشگاه با عنوان من در طی دوره های متفاوت به مظاهر این مسئله با رویکرد خودجویی و خودآگاهی معطوف می باشد.

جاوید رمضانی

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد