ماه گرفتگی

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲ تا دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 آثار الیکا هدایت استثمار، بی تفاوتی، بی عدالتی و زوال در حوزه زندگی اجتماعی را به تصویر می کشند. شهروند تابع و تزویری ذاتی که برای بقا به آن نیازمند است. تزویری که در رابطه بین فریبکار و فریب دیده حاکم است. " زنجیره" بدن ها تشخیص قربانی را غیرممکن می سازد.

آثار الیکا هدایت آزار دهنده هستند. گزارشی از بخشی از جامعه : از مضحکه تا تقلید.شخصیت ها تشنه توجه هستند. اصرار بر دیده شدن ادامه دارد. جماعت خود شیفته ای که تاکید بر حضور دارند. 
بدنهای ناکامل، بدنهای مثله شده، کالبدهائی لامکان. بدنهائی که بدون آغاز یا پایان و مشخصا" بدون هیچ هدفی، وجود دارند. هنرمند به صراحت و بی پرده بیننده را دعوت می کند که به ظاهرسازی و آشفتگی حاضر در خیابانهای تهران توجه کند. اینها "عکس های فوری" از بخشی از جامعه هستند که درگیر عوامگرائی،"خود نمایشی"، و بازیهای پشت پرده "خرده قدرتها " هستند. 
این آثار ادراکی است از ناهنجاریهای واقعیتی که به تصویر می کشند. در عین حال آنچه که منتقل می کنند این است که هنرمندان پیشرو کشورمان، با اصرار بر ثبت واقعیات، خود انکار تاریکی هستند./ابلها مرد، عدوی تو نیستم من، انکار توام/. و این سرچشمه قدرت هنر ایران و نوید آینده ای بهتر است.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد