;

زُل

گردآوری: بابک حقی

نمایشگاه گروهی عکس،

جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ تا پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵

بیانیه

نمایشگاه گروهی عکس با "زل"
"زل" جمعه ۱۲ آذر ماه ساعت 16.30 در گالری مستقل تهران گشایش می یابد.
آثار این نمایشگاه عکس که توسط بابک حقی از میان عکاسان خلاق و مستعد نسل جدید گردآوری شده؛ بر عکاسی مستند اجتماعی متمرکز است. عکاسان حاضر در این نمایشگاه اغلب دانشجویان رشته های هنری و یا هنرجویانی هستند که مدتی در کنار سایر عکاسان حرفه ای آموزش دیده اند. در این نمایشگاه ۲۲ قطعه عکس سیاه و سفید در ابعاد بیست در سی سانتی متر به روی دیوار خواهد رفت.
در متنی به قلم بابک حقی درباره "زل" میخوانیم: چشم و نگاه در اکثر اوقات بیانی بهتر از زبان محاوره و گفتار دارند چنانچه میتوان به وسیله آن احساسات انسانی را بدون کم و کاست بیان کرد و هر انسانی بدون آشنایی با زبان خاص یک قوم یا ملت قادر به درک نگاه است. ما در این نمایشگاه به دنبال ثبت نگاه هایی از اجتماع و محیط زندگیمان از دریچه دوربین عکاسان جوان بودیم. و چقدر مسرت بخش که توانستیم تعدادی از این جوانان را به این نمایشگاه دعوت کنیم و آثار آن ها را در محیطی رسمی و نه مجازی به معرض دید مخاطبین علاقه مند بگذاریم. مسلما این حرکت ادامه خواهد داشت و در آینده شاهد ارائه آثار دیگری از عکاسان نوپای ایرانی در سبک های دیگر خواهیم بود"
این نمایشگاه از 12 تا 25 آذر ماه در گالری مستقل تهران به نشانی تهران، چهارراه ولیعصر، ضلع شرقی پارک دانشجو، خیابان رازی، پلاک 50 برپاست.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد