ششمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران

نمایشگاه گروهی

جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ تا دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

ششمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران تا 28 فروردین1396 تمدید شد.
بازدید :5 تا 12 فروردین ساعت 14 تا 19
14 تا 28 فروردین ساعت 9تا 13-14 تا 19


نگارخانه لاله در راستای رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر، در چندسال اخیر با اجرای مستمر چندین دوره «نمایشگاه فروش سالانه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» ضمن عرضه‌ی آثار هنرمندان شاخص با قیمت گذاری های ترغیبی، گام هایی به فراخور برای تقویت بازار هنر معاصر برداشته است. این رویداد هرسال به طور منظم و در موعد مقرر اجرا شده و در هر دوره نسبت به دورۀ پیش ارتقاء کمّی و کیفی داشته و بر تعداد مخاطبان آن افزوده شده است.

در"ششمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران" که با مشارکت 79 هنرمند روز جمعه 29 بهمن گشایش می یابد، بیش از 200 اثر تجسمی در قالب نقاشی، طراحی، چاپ دستی و دیجیتال آرت با نگاه های مدرن و معاصر ارائه گردیده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را در آن مرور کرد. 

اسامی هنرمندان شرکت کننده: 
رضا بانگیز/ محمد ابراهیم جعفری/ کامبیز درم بخش/  مهدی حسینی/ حسینعلی ذابحی/ یعقوب عمامه پیچ /رضا حسینی/ همایون سلیمی/ کیومرث کیاست/ مینا نوری/ ثمیلا امیرابراهیمی/ فرشته غازی راد/بهـزاد شیشه گران/ ترانه صادقیان/ اکبر نیکان پور/ مرتضی اسدی/ پـرویز روزبه / نیلوفر قادری نژاد/علی ندایی/  رضا خدادادی/ فرح ابوالقاسم/  احمد وکیلی/ جمشید حقیقت شناس/ داور یوسفی/ سیروس آقاخانی/ محمد قربانی/ جواد نوبهار/ رضا هدایت/ کیوان عسگری/ بهنام کامرانی/ رضا افسری/ فاطمه رادپور/ منصور دهستانی/کمال طباطبایی/ پژمان رحیمی زاده/ محمد خلیلی/ همایون موسوی/ حسین مهدیان/ ژاله اخلاقی/ پـرویز معـزز/ رحمان پرچگانی/ مظفر تقوی بلسی/ سیروس ولی زاده/ مانلی منـوچهری/ علی گلباز/ وحید خضایی/شهناز دارمی/ مهرداد ختایی / علی رضا آدم بکان/ مرجان ثابتی/ شهرام بابایی/ عطیه بزرگ سهرابی/ ابراهیم علیپور/ علی بابایی/ جلال الدین مشمولی/ بهنام ولدوند/ حسین سعلبی فرد/ پیمان رحیمی زاده/شیما خـشخاشی/ علی قهرمـانی/ سعید خضایی/ ستاره حسینی/ فرزانه محجـوبی/ آناهیتا ذابحی/امیـر سقراطی/ فرشیـد داودی/ امیـرعلی قاسـمی/ هانیه خضایی/ عباس حسینی/ نجوا عرفانی/ المیرا روزبه/ حدیث علیپور/ رضا جماعتی/ مهدی درویشی/ امیرحسین اسدی/ صدف خدادادی/ هدیه جعفری/نگار نقوی/ فرهاد توکلی

هنرمندان حاضر در این رویداد، قیمت گذاری آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که  از یک سو منجر به تقویت ذائقه بصری شهروندان شود و از سوی دیگر، به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند. 

از این رو قیمت گذاری آثار، به گونه ای است که اقشار مختلف جامعه که درآمدهای متوسطی دارند بتوانند از لذت خرید و داشتن آثار هنرمندان شاخص بهره مند شوند. شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه ۷۰۰ هزار تومان است.
آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 29 بهمن ماه ۱۳۹5 از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۹ تا۱4-۱3تا ۱۹ به جز روزهای تعطیل دایر خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.تلفن:88960492
Laleh_gallery@yahoo.com


فروش 121 اثر در «شب گشایش ششمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران»
عصر جمعه 29 بهمن، نگارخانه لاله شاهد حضور بسیاری از هنرمندان، علاقه مندان و خریداران آثار هنری بود که برای شرکت در گشایش ششمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران گرد هم آمده بودند. این در حالی است که در همان ساعات آغاز به کار نمایشگاه ، تعداد 121 اثر هنری به فروش رسید. در این رویداد از هر هنرمند 3 اثر با  قیمت هایی بین 100 تا 700 هزارتومان ارائه شده بود، که همه آثار برخی از هنرمندان فروخته شد و به دلیل تقاضای مجدد خریداران ، آثاری از همان هنرمندان دریافت و ارائه شد. از ویژگی های این دوره در این است که آثار فروخته شده از روی دیوار برداشته و آثار جدید جایگزین می شود. بنابراین به فاصله هر چند روز، علاقه مندان با آثار و چیده مانی تازه تر روبرو خواهند شد که در این صورت فرصت مناسب تری برای دیدن و خرید آثار مهیا خواهد شد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد