نمایشگاه سالانه امرداد «طبیعت بی جان»

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ تا جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶

بیانیه

نمایشگاه سالانه امرداد  «طبیعت بی جان»

جمود، سردی، سکوت و ... جهان بی روح اشیا ، اما عمیق تر که نگاه کنیم آنها از گذشته ما جان گرفته اند و هر کدام در تجربه زندگی با ما شریک بوده اند هر چند صدایی از آنها در نمی آید. طبیعت بیجان در حسن همجواری با ما در خاطرات غوطه ور شدند تا جایی که شاید کسی را در سایه روشن ذهن به یاد نیاوریم اما گلدان در دست او را خوب به خاطر بیاوریم. فصل مشترک طبیعت بیجان سکوت سردش است، سکوتی که به جان ما هم می افتد. گاهی صدا از میزی در اتاق خالی در میاید اما از مردی که پشت آن نشسته نه، و منظره یک پنچره می تواند زیباتر از آن چیزی باشد که دختری با گوشواره های مروارید می بیند. طبیعت بیجان زیستن در کنار اشیایی است که گاهی عمر بیشتر از ما دارند و گاهی حافظه ای بهتر از ما ولی لب از لب باز نمی کنند. در برخورد با طبیعت بیجان تمام این مفاهیم همراه می شود و برخورد از صرف کشیدن شی فیزیکال ورا تر می رود تاجایی که حضور انسانی هم می تواند به طبیعت بی جان طعنه بزند و بالعکس. گاهی بیجانی سکوت ممتد تنهایی است.

گالری افرند هرساله در مرداد ماه نمایشگاهی با هدف فرهنگ خرید آثار هنری برگزار میکند  ودر این نمایشگاه از هنرندان پیشین و هنرمندان امروز خود و همچنین همکاران گالری دار و مجموعه داران دعوت به عمل می آورد.

آثار نمایشگاه سالانه امرداد «طبیعت بی جان»

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد