نمایشگاه گروهی آبرنگ «دختران نقش جهان»

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶

بیانیه

نمایشگاه گروهی آبرنگ «دختران نقش جهان» جمعه 3 شهریور ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، «مریم باشوکی»، «ملیکا سادات حسینی» و «آتنا باشوکی» 3 هنرمند نمایشگاه «دختران نقش جهان» هستند که کارهای آبرنگ خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
مریم باشوکی، متولد ١٣٥٥ و لیسانس هنرهای تجسمی از دانشگاه  تربیت دبیر شهید رجایی است که نقاشی را از کودکی آغاز نموده و علاوه بر تحصیل و تدریس هنر،‌ از سال ١٣٩٠ بصورت جدی نقاشی را در محضر استاد احمد مقدسی آغاز نموده و تا امروز ادامه داده است. برپایی چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی در تهران (نگارخانه بهزاد)، عضویت در گروه آبرنگ شرق و چاپ اثر در کتاب شهر هشتم از دیگر فعالیتهای مریم باشوکی است.
ملیکا سادات حسینی نیز متولد 1366 و لیسانس فیزیک است که نقاشی را از کودکی آغاز نموده و پس از آشنایی با استاد احمد مقدسی، به نقاشی آبرنگ رو آورده است. وی همچنین در حین آموختن نقاشی آبرنگ، به آموختن فنون چاپ توسط استاد مقدسی و اساتید دیگر پرداخته است. ملیکا سادات حسینی نیز شرکت در چندین نمایشگاه و چاپ اثر در کتاب شهر هشتم را در کارنامه‌اش دارد.
آتنا باشوکی نیز متولد 1365 است که نقاشی آبرنگ را از سال 1393 شروع نموده و شرکت در نمایشگاههای گروهی و چاپ اثر در کتاب شهر هشتم 1395 (گزیده آثار نقاشان آبرنگ ایران) از جمله فعالیتهای وی می‌باشد.
مراسم افتتاحیه نمایشگاه گروهی «دختران نقش جهان» جمعه 3 شهریور از ساعت 16 تا 21 در گالری «نقش جهان» با حضور علاقمندان هنرهای تجسمی برگزار می‌شود.
این نمایشگاه تا 8 شهریور در نگارخانه «نقش جهان» به آدرس نیاوران، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان محمودی۲، پلاک۹ و تلفن 22716220 برقرار است.
علاقه‌مندان از ساعت 16 تا 20 فرصت دارند از این نمایشگاه بازدید نمایند. نگارخانه شنبه تعطیل است.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد