نمایشگاه نقاشی گروهی « بازتاب »

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

بیانیه

نمایشگاه نقاشی گروهی « بازتاب »

نمایش پیشِ‌رو ، مشتکل از آثارِ هفت هنرمندِ مستقلِ زن می‌باشد، که تا حدی بی‌هماهنگی از هم‌دیگر آثارشان را خلق نموده‌اند. این نمایش از مجموعه‌های شخصی این هنرمندان انتخاب شده‌ و شاکله‌ی ساختاری ، مفهومی و فرمی آثارِ هر یک از این هنرمندان، هرچه هست ، بازتابی از زنانگی‌شان می‌باشد  . این هنرمندان هرکدام به شکلی سعی بر این داشته‌اند که کیفیتِ بصری زنانه را پیدا کرده و آن را تقویت کنند. حتی در این کنکاش و جستجو به شکل جذابی به حوزه‌ی آبستره هم  ورود کرده اند .
عنوانِ "بازتاب" در آثار این هنرمندان به شکل و مضامینِ مختلفی به تصویر کشیده شده‌، آن‌گونه که این بازتاب در هر اثری، متفاوت و متشخص می‌نماید. دراین مجموعه آثار ، هنرمندان  به «خود نگاری» ، « دیگر نگاری »، «حیوان نگاری»، «شکل های انتزاعی»، «روانی»، «اجتماعی» و «اطرافیان» پرداخته اند. این مواجه‌ی زنانه را می‌توان برخوردِ «حسی»  این هنرمندان با دنیای پیرامون و هستی‌شان دانست.
هنرمندانِ حاضر در این نمایش ، بی ادعا و به دور از هیاهوی بازار هنری و کیفیاتِ زمانی این حوزه، به کشف، جستجو و پیگیری مدیای نقاشی پرداخته‌اند.
امیدست این تلاش‌ها و پشتکارها روزی به جایگاهِ والاتر و شایسته‌تر صعود کند .

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد