;

امضای تازه میخواهد این نام

نمایشگاه گروهی

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ تا سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶

بیانیه

نقش بسته روی پرده سینما، نشسته روی نیمکتی در ایستگاه مترو، لمیده در کافه ای،  محو و پنهان  پشت حلقه های دود،  اندام واره ای کوچک و دور، ایستاده بر بلندای تپه ای، لبخندی روی بیلبورد، دستی آویزان بر میله اتوبوس.
آنها یکی از بی شمار کسانی هستند که هر روز با آنها مواجه می شویم. نگاهشان می کنیم و نمی بینمشان. چرا که بیشترین غفلت را در حق چیزها و کسانی مرتکب می شویم که بیشتر در معرض نگاهمان هستند. کم کم آدم ها را به شکلی از ازدحام تجربه می کنیم. توده ای در تکاپوی روزمره، موجی که همواره در کنارمان در حال نوسان است، در حال دور شدن و رفتن.
آنها اما هیچگاه به تمامی از زندگی ما بیرون نمی روند. حتی اگر مواجهه با آنها را از یاد برده باشیم همواره تکه ای از آنها با ما خواهد ماند و تکه ای از ما از آن آنها خواهد شد.
"امضای تازه می خواهد این نام" تلاشی است برای یادآوری آن مواجهه، بیرون کشیدن این تکه ها از نقاط کور ذهن. حالا این تکه ها نه بخشی از ما که می تواند تکه ای از آن شما باشد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

در حال بارگذاری تصاویر loading
نمایشگاه جاری نزدیک یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد