آن یکی دیگر

گردآوری: یلدا جمالی

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

این مجموعه پس از یک وقفه 5 ساله وهمانند همیشه با رویکردی انتزاعی و ناخودآگاه در بستری اغراق آمیز از نقش های فیگوراتیو و اکسپرسیو با تاکید بررنگهای درآمیخته ومشوش که جوشش همزادی از جنس نور و روشنایی را نوید می دهد،خلق شد.
همزادی از جنس بهار در زمستان خیال که حضورش هر لحظه باورپذیرتر می شود.
آخرین آثار، زاییده بلند بلند اندیشیدن درخلوت سکوت است. شاید آرزویی.....شاید خیالی....شاید ستیزی از سر شوق مابین زمان از دست رفته و مجال باقی....و زنده نگه داشتن آن لحظه در غنیمت دم ، برای جاوید ماندن "آن یکی دیگر".

آوید صالح راستین/زمستان ۹۶ 

آوید صالح راستین در خانواده ای فرهنگی واز مادری شاعر در تهران زاده شد.از دوران نوجوانی با تشویق و حمایت پدرو مهرمادر و با شور و شوق و علاقه به هنر نقاشی راهی کلاس های استاد علی فرامرزی شد و به مدت 16 سال نقاشی را از ایشان فراگرفت."تاریخ هنر"را نزد استاد علی ذاکری گذراند و پس از آن دوره "میکس مدیا" را در پلازاآرت واشینگتن دی سی گذراند.
در نمایشگاه های متعددی در گالری فرامرزی ،فرهنگسرای نیاوران،نگارخانه نقش جهان و همینطور در سال1387 در نمایشگاه گروهی زنان ایرانی در دانشگاه مریلند آمریکا شرکت کرد.
فضای نقاشی های او متاثرازآرزوها و واقعیت های زندگی اش است.مجموعه آخرین آثار او با عنوان "آن یکی دیگر"در واقع به تصویر کشیدن همزاد اوست در دنیای خیالی اش که این فضا را غالبا با خطوط موازی و رنگ های خالص و درخشان که در دل آن "صورتک "هایی توجه بیننده را جلب می کند به تصویرمی کشد که درواقع به جستجوی حس هم ذات پنداری و وجوه مشترک با مخاطب و بیننده اثر است.
اعتقاد او به این که " عشق خطوط موازی را به هم می رساند" و این جمله همیشگی او که :شما با هرآنچه زنده می کنید محشور خواهید شد" پررنگ ترین و ارزنده ترین ویژگی آثار اوست.

یلدا جمالی/نمایشگاه گردان/ زمستان۹۶

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد