;

هفتمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران

نمایشگاه گروهی

جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ تا جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

هفتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همکاری 76 هنرمند و بیش از 200 اثر تجسمی در نگارخانه لاله برگزار می شود.
طی یک دهه اخیر، اهمیت و نقش مقوله ی هنر و ابعاد اقتصادی آن حائز اهمیت زیادی شده و با توجه به ارزش افزوده ای که آثار هنری در طول زمانی کوتاه به همراه داشته اند، به فرصتی ویژه و تأثیرگذار در اقتصاد فرهنگ تبدیل شده است که به تبع آن، هنر معاصر ایران نیز در بازارهای جهانی و ملی جایگاه ویژه ای پیدا نموده و این موضوع به شکل گیری چندین بازار هنری در سطوح مختلف و با مخاطبان خاص منجر شده است.
از این رو نگارخانه لاله با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر، در سال های اخیر تلاش نموده تا با همراهی و مشارکت هنرمندان، فرصتی استثنایی برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی داشته و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.
لذا در این راستا تاکنون چندین نمایشگاه فروش سالانه آثار هنرمندان معاصر، به صورت متوالی در این مرکز برگزار شده است.
در" هفتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران" که با همکاری 76 هنرمند شکل گرفته است، بیش از 200 اثر تجسمی در قالب های نقاشی، طراحی، چاپ دستی و فتوآرت، با رویکرد مدرن و معاصر ارائه گردیده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد.
هنرمندان حاضر در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.
شایان ذکر است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه 8۰۰ هزار تومان است.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد