خط سبز ۳

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶

بیانیه

نمایشگاه گروهی نقاشی «خط سبز 3» جمعه 4 اسفند ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، نمایشگاهی گروهی که با هدفی خاص طراحی شده و با فراخوان هنرمندان بر گزار میگردد که دراین نمایشگاه استادان وهنرمندان جوان بتوانند در کنار هم اثار نقاشی خود را در معرض دید علاقه مندان به هنر نقاشی قرار دهند و از راهنمائیهای اساتید بهره مند گردند.
لازم به ذکر است در این نمایشگاه خانم سمانه احسانی‌نیا نیز شرکت نموده است. این هنرمند توانمند با وجود بروز حادثه تصادف و زندگی طولانی مدت در آسایشگاه معلولین در سال1387 نقاشی با دهان را آغاز نمود و با بهره‌گیری از محضر اساتید درسال 1390 با بازگشت به خانه پدری و حمایت همیشگی خانواده با آسایشگاه خداحافظی کرده و مدت 3سال در کنار خانواده خود را برای محکم شدن و مستقل زندگی کردن آماده کرد.
سمانه احسانی نیا با تکنیک اکرولیک و آبرنگ به همراهی سر و قلب و دهان و همیاری خانم سمانه بیات، آثاری خلق کرده که خود شاهد حرفهای ناگفته بسیار در رنگ و نقش هستند که سرچشمه شان احساسی زلال و آسمانی ست.
نمایشگاه گروهی نقاشی «خط سبز 3» جمعه 4 اسفند ٩٦ با حضور جمعی از اساتید و علاقمندان به هنر نقاشی از ساعت ١٦ الی ٢٠ در نگارخانه نقش جهان واقع در نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، پلاک9 افتتاح می‌گردد و تا 9 اسفند ماه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ ادامه خواهد داشت.
از شما دوستداران هنر دعوت می کنیم با حضورسبز خود موجبات دلگرمی هنرمندان و نگارخانه را فراهم فرمایند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد