من غول

نمایشگاه انفرادی نقاشی، چیدمان

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

من غول

وقتی ده یازده ساله بودم عروسکی با قیافه‌ی مردانه، پارچه‌ای و نرم هدیه گرفتم که برایم ماهیتی فراتر از عروسک پیدا کرد و کم‌کم به غول حمایتگر من تبدیل شد. شب‌ها با من می‌خوابید و من دیگر از تاریکی، دزد و ... نمی‌ترسیدم. در سفر‌ها همراهم بود، پشتم گرم بود به داشتنش و به بهترین شکلی که می‌خواستم حمایتم می‌کرد.

روز ازدواجم خودم را مجبور کردم به چمدان عروسک‌های انباری منتقلش کنم و چون نبودش برایم خیلی سخت بود شروع کردم به جایگزینی ذهنی آدم‌ها به‌جای غولم؛ من به آغوشی حمایتگر نیاز داشتم اما حمایتی بدون قید ‌و‌شرط و فراتر از حمایت انسان‌ها. کم‌کم متوجه شدم کسی جای غولم را نمی‌گیرد، و بعد از یازده سال از چمدان عروسک‌ها بیرونش آوردم. هنوز بودنش مفید بود اما نه به‌اندازه‌ی گذشته؛ دیگر می‌دانستم ماهیت حمایتگرش ساخته‌ و پرداخته‌ی ذهن من بوده است و تصمیم گرفتم غولى را که همیشه می‌خواستم و در‌واقع در وجود خودم داشتم نقاشى کنم. در‌این‌حین بیشتر‌و‌بیشتر متوجه شدم این غول خودم هستم. من هستم که می‌توانم خودم را به بیشترین و بهترین شکل حمایت کنم، خودم را در آغوش بکشم و بی‌قید ‌و‌شرط دوست داشته باشم.

شدم غول خودم.

 

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد