طراحان آزاد

نمایشگاه گروهی گرافیک

شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان، روز جهانی گرافیک و دهمین سال اجرای پروژه طراحی گرافیک "طراحان آزاد"، موزه هنرهای معاصر اصفهان، نمایشگاهی از منتخب آثار این پروژه را از هشتم اردیبهشت تا دهم خرداد 1397، در گالری شماره سه این موزه برگزار می‌کند.

گشایش این رویداد، شنبه 8 اردیبهشت، ساعت 4/30 عصر خواهد بود و سپس، جلسه سخنرانی و گفت و گویی با آریا کسایی و رسول کمالی درباره این پروژه، برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه به کوشش علی‌رضا عسکری‌فر و با همکاری استودیو کارگاه برگزار شده و آثار چهل طراح گرافیک، در این مجموعه به نمایش در خواهد آمد.

اصفهان، هفتمین شهر میزبان این پروژه پس از تهران، برلین، رم، بیروت، وین و پاریس است.
پوسترهای این مجموعه، جایزه های بسیاری را در نمایشگاه‌ها و مسابقه های گرافیک کسب کرده و در گنجینه مجموعه‌های هنری عمومی، مانند موزه گرافیک ایران، دانشگاه LAU بیروت و موزه هنرهای دکوراتیو پاریس نگهداری می‌شود.

این پروژه، در تابستان 1387 در استودیو رضا عابدینی طراحی شد و اجرای آن از پاییز همان سال با مدیریت هنری آریا کسایی در استودیو کارگاه آغاز شد. تـا امروز، بیش از سیصد و پنجاه پوستر از چهل طراح گرافیک در این مجموعه طراحی، چاپ و منتشر شده است.

طراحان گرافیک شرکت کننده در این رویداد:
مجتبى ادیبى، ابوسعید اسکندرى، گلناز اسماعیلى، زینب ایزدیار، رضا باباجانى، مصطفا بهزادى، پیمان پورحسین، مازیار پهلوان، نگار جبارى‌فر، بهراد جوانبخت، شهرزاد چنگلوایى، محمد خداشناس، جمشید دژآگاه، هما دلوراى، آسیه دهقانى، ایمان راد، ساناز سلطانى، رضا عابدینى، کسرى عابدینى، محمدرضا عبدالعلى، وحید عرفانیان، علیرضا عسکرى‌فر، على عسلى، هومن علیزاده، مریم عنایتى، فرهاد فزونى، امیرعلى قاسمى، مهدی قاسمی، حمید قدسى، آریا کسایى، سام کشمیرى، مرتضى محلاتى، مسعود مرگان، آرمین مهدوى، على میرعظیمى، لیلا میرى، امید نعم‌الحبیب، نقى واسعى، رامبد والا، رامیار والا.

 

پروژه گروهی طراحی گرافیک
طراحان آزاد
گشایش: شنبه 8 اردیبهشت، 4/30 عصر
سخنران ها:
آریا کسایی و رسول کمالی
ادامه نمایشگاه تا: 10 خرداد

موزه هنرهای معاصر اصفهان

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد