میراث معاصر

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

گالری فرمانفرما، از 21 اردیبهشت ماه لغایت 11 خرداد ماه سال 1397، اولین نمایشگاهِ گروهی امسال خود را برپا می کند. این نمایشگاه با هدفِ گردآوریِ آثار نقاشی و مجسمه سازی هنرمندان معاصر و اساتید نامیِ این حوزه برگزار می شود.

برخی از هنرمندان این نمایشگاه افراد مطرح تاریخ هنر ایران هستند که چهره در نقاب خاک کشیده اند و برخی دیگر از هنرمندان، اکنون سال های پختگی و شکوفایی هنر خود را سپری می کنند. گالری فرمانفرما افتخار دارد به مدت سه هفته، میراث دارِ هنرِ معاصرِ این مرز و بوم باشد. هنرمندانی چون علی آذرگین، شهریار احمدی، فرامرز پیلارام، فرامرز رحمانی، امیرحسین زنجانی، پروانه رودگر، محمود زنگنه، محمدهادی فدوی، پرویز کلانتری، فریده لاشایی، اردشیر محصص، شهره مهران، مسعود نهاوندی و مهدی ویشکایی.          

گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 12 الی 20 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 20 شیرینیِ هنر را به نگاه شما هدیه می دهیم.

آثار میراث معاصر

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد