رویکردها و گرایش ها در هنر معاصر ۲

نمایشگاه گروهی نقاشی، حجم، عکس، فیلم/ویدئو، چیدمان

يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

نمایشگاه گروهی «رویکردها و گرایش ها در هنر معاصر ایران 2» در گالری ملت برگزار می شود

نمایشگاه گروهی «رویکردها و گرایش ها در هنر معاصر ایران 2» یکشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه ساعت 17 در گالری پردیس ملت افتتاح می شود. 

به گزارش روابط عمومی موسسه تصویر شهر، رویکردها و گرایش ها تلاشی است برای معرفی نمونه های آثارخلق شده توسط نسل هنرمندان معاصر و پیشرو ایران در سال جاری که در زمینه نقاشی، مجسمه، عکس، ویدیو آرت و چیدمان به نمایش گذاشته می شود. 

در این نمایشگاه 80 اثر از 37 هنرمند در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است که این تعداد آثار گرد آوری شده، به خوبی تنوع تجربه های هنری نسل جدید هنرمندان معاصر ایران را نشان می دهد، نسلی که با چندین جریان عمده هنری ، دغدغه های خودرا در غالب ذهنیات فردی و اجتماعی بیان کرده است.

علاقمندان می توانند برای بازدید از نمایشگاه تا 26 خردادماه هر روز از ساعت 11 الی 20 به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.

افتتاحیه: یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد