آثار نقاشی شیرین اتحادیه

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ تا يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

گالری شماره 1  فرهنگسرای نیاوران میزبان آثار نقاشی شیرین اتحادیه 
آیین گشایش نمایشگاه انفرادی آثار نقاشی شیرین اتحادیه روز جمعه 18 خرداد ماه ساعت 17 در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، در این نمایشگاه که به پیشنهاد و  دعوت فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود، 30 اثر از آثار منتخب شیرین اتحادیه که طی سال‎های 1394 تا کنون خلق شده‎اند در معرض دید علاقمندان قرار می‎گیرد. این آثار پیشتر در داغستان، بیروت و ... به نمایش در آمده بودند، و متعلق به مجموعه‎هایی از این هنرمند با نام «مهاجرانی که خاطره سرزمینشان را با خود می‎برند» و مجموعه انتزاعی «در غیاب آدم‎ها» هستند.
شیرین اتحادیه، دانش‎آموخته رشته معماری مدرسه لوور و پلی تکنیک ساوت بانک لندن است که به صورت خودآموخته به هنر نقاشی روی آورده است. این هنرمند در خلق آثار خود از تکنیک ترکیب مواد بهره می‎جوید و سبک وی نیز انتزاعی ایرانی است. ویژگی برجسته این سبک در نقاشی، شخصیت رنگ‎ها و موتیف‎های خاص است. اتحادیه در آثارش همواره بر عواطف و صراحت در بیانش تأکید داشته است و کارهایش در عین مدرن بودن با ریشه های فرهنگ و سنت ایرانی پیوند دارد. نقاشی‎های این هنرمند، در هر شیوه کاری که عرضه کرده، از شهامت نقاش در ارائه و اجرا گواهی می‎دهند.
گفتنی است نمایشگاه انفرادی آثار نقاشی شیرین اتحادیه از 18 تا 27 خرداد ماه در گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران بر پاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 21 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 الی 21 به گالری شماره 1 فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند. 

 

 

هنرمندان نمایشگاه

آثار آثار نقاشی شیرین اتحادیه

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد