تک درخت به یاد عباس کیارستمی

نمایشگاه گروهی عکس

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ تا جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

بیانیه

 

تک درخت

عباس کیارستمی فیلمساز یا عباس کیارستمی عکاس، واقعاً فرقی نمیکند وقتی از هنرمند و انسانی حرف میزنیم که رفتار و سکناتش پر از آموختنی و خلاقیتهای دفع الساعه بود. و حالا میراث و تجربه های گرانقدرش همچنان حرکت می آفریند. امروز اول تیر ماه ۱۳۹۷ در دومین سالگرد فقدان او در شهر ما چند رویداد هنری مستقل به احترام و خاطره ی او برپاست و گالری ایوان بخشی از افتخار این تکریم را با خود حمل میکند. تمام افرادی که در این روز با نگاه کردن به یک اثر هنری در یک گالری، به یاد عباس کیارستمی خواهند افتاد، به خاطر خواهند آورد نگاه انسانی و سراسر شوق او را به هر لحظه از زندگی که آمیخته شده بود با استقلال نظر و متانت در گفتار و سربلندی در رفتار.
موضوع تک درخت که پیشنهاد یار قدیمی و استاد همه ی ما، ابراهیم حقیقی بود برای موضوع دوره ی دوم نمایشگاه گروهی عکس گالری ایوان انتخاب شد و با همیاری و معاونت سیف الله صمدیان عزیز به نتیجه رسید. تک درخت پیش از آنکه متاثر از موجودیت هر اثر به خودی خود باشد، اشاره ای است به سفرها و مکاشفات او و حوصله اش در نگاه کردن به اطراف. ساده کردن معانی عمیق و انتقال هنرمندانه ی زندگی در همین حوالی.

نادر داودی ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد