;

چهارمین حراج سالانه نگارخانه بهنام دهش پور

نمایشگاه گروهی

پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ تا جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

برپایی چهارمین حراج آثار هنری «نگارخانه بهنام ‌دهش‌پور»
هنری عبور کرده از نگاه و نشسته بر تار و پود دل...
برای تعبیر بودن و با هم بودن تنها یک معنا را یافتیم و آن «بهنام» بود. لحظه‌های ناب با هم بودن را در کنار حضور شیشه‌ای هنرمندانه بهنام جشن گرفتیم. گردهم آمدیم و دست‌هایمان، خالق بزرگترین مفهوم انسانیت شد و دیگری را معنا بخشیدیم. آن‌جا که زیبایی با مفهوم انسانیت گره می‌خورد و عشق تنها تصویری می‌شود برای نوازش دلت. حامی لحظه‌های نگرانی بیمارانی شدیم که اینجا می‌آیند و هنرمندانه قلب‌هایمان را گشودیم و هر آنچه می‌توانستیم به پیشکش آوردیم تا سهمی از خیر را با خود همراه کنیم.
پس حالا که می‌آیی دلت را با خودت همراه بیاور تا در آستانه تابستانی گرم، خنکای نسیم یاری را از لابه‌لای آنچه خالق آن بودیم، به نظاره بنشینی و تو هم سهم خودت را به خانه ببری...
چهارمین حراج آثار هنری«نگارخانه بهنام ‌دهش‌پور» از تاریخ 7 تیرماه تا 5 مردادماه برگزار می‌شود. نفیسه امدادی مدیرنگارخانه با بیان این مطلب گفت: حراج سالیانه نگارخانه بهنام دهش پور با نمایش بیش از 150 اثر(شامل نقاشی، مجسمه،عکس و نقاشیخط) در روزهای 7 و 8 تیرماه ساعت 16 تا 21 افتتاح می‌شود و تا 5 مردادماه در محل گالری ادامه خواهد داشت. 
مدیر نگارخانه بهنام با اشاره به استقبال بی نظیر هنردوستان و خیرین از سه دوره حراج سال‌های گذشته درمورد نحوه انتخاب کارها افزود: در حراج سالیانه سعی شده که تنوع محصولاتی که برای فروش گذاشته می‌شود بالا باشد. بنابراین بسیاری از آثار ازجمله تابلو‌های سبک رئال، سبک نقاشیخط، سبک مدرن، تابلوهای عکس و هم‌چنین نقاشی برروی تخم شترمرغ در این حراج به نمایش گذاشته می‌شود که هر فردی با هر سلیقه‌ای می‌تواند اثر مورد نظر خود را در بین آن‌ها پیدا کند.
به گفته او: این چهارمین تجربه ما در برگزاری حراج‌های سالیانه است. در این نمایشگاه که با هدف تأمین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برگزار می شود، آثار بسیاری از اساتید بنام حوزه هنرهای تجسمی و همچنین هنرمندان جوان برای نمایش و فروش عرضه خواهد شد.موسسه گل پوژان و کافه رئیس نیز حامی ما در برگزاری این حراج هستند. امید است با فروش این آثار و حمایت نیک‌اندیشان، قدم موثری در جهت تأمین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برداریم.
این نمایشگاه تا 5 مرداد از ساعت ۹ تا ۱6 در نگارخانه بهنام دهش‌پور به نشانی خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳ دایر است.

 

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

نمایشگاه‌های نزدیک

در حال بارگذاری تصاویر loading
نمایشگاه جاری نزدیک یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد