کجواج ها

گردآوری: اسفندیار پورمقدم

نمایشگاه گروهی

جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

نمایشگاه عکس و چیدمان "کجواج ها" جمعه بیست و نهم تیرماه در گالری سایه افتتاح می شود. 
روزمرگی های معاصر، فصل اول: کجواج ها
“روزمرگی های معاصر” پروژه ای است به نمایشگاه‌گردانی علی میر اسماعیلی. هنرمندان منتخب برای شرکت در هر یک از فصل‌های این پروژه، بدون وابستگی به هر یک از سبکها یا شیوه‌های تولید اثر هنری، با رویکردی فرا‌رشته ای سعی در نمایش مفهوم روزمرگی در شکل معاصر آن دارند. کجواج‌ها به عنوان فصل اول این پروژه گرچه پر از ناهنجاری های گیج کننده است، اما میانجی میان ادراکات دیداری ما و رخداد های پیرامون در دنیای معاصر قلمداد می شود.
نمایشگاه‌گردان کجواج ها علی میراسماعیلی است و هنرمندان این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا: الهه زکوی، معصومه شصتی، ماه نو شیرزاد، بنفشه عرشی، هاجر کربلائی هستند.
علی میر اسماعیلی در توضیح این فصل از نمایشگاه گفته است: 
پروژه ی کجواج ها در بستر یک شک عمیق تاریخی شکل گرفت، تشکیک در انگاره ای
از عکس که ردی از واقعیت به دست داده و رکنی بنیادین در کارکردهای زیباشناسانه ی آن دارد،انکار رابطه ی میان آن چه میبینیم و آن چه میدانیم.
آثار این پروژه، گرچه پر از ناهنجاری های گیج کننده اند، اما بهترین میانجی میان ادراکات دیداری ما و خاطره ی آن ها قلمداد می شوند، صخره هایی از یقین،
معلق در اقیانوس شک...
افتتاح این نمایشگاه در روز جمعه 29 تیرماه مى باشد که علاقه‌مندان مى توانند از ساعت 17 الی 21 در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند. گالری سایه در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم پلاک 21، تا 3 مرداد همه روزه از ساعت 11 تا 20  پذیرای علاقه مندان و هنردوستان خواهد بود. شماره تماس گالری نیز 88827886 می باشد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد