آهنگ های طبیعت درون ۲

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

«آهنگ های طبیعت درون ۲»
نمایشگاه گروهی نقاشی

آیا ما انسان هایی هستیم که تا حدی در جهان مرده ایم یا انسان هایی هستیم بسیار حساس در برابر جهان؟ بسیاری از ما تحت تاثیر نیرو و اجبار جهان بیرون قرار داریم و به همین ترتیب نیروهای قدرتمند نیز درون ما فعال اند و ما را به سوی خود می کشند. ما در میان این دو نیروی متضاد خُرد خواهیم شد، مگر آن که من دست از کنترل زندگیمان بردارد. این من صاحب نظام ارزشی یگانه خود نیست. ارباب خانه خود نیست.  در تمام روز، آن نقاب یا پرسونا با مهارت تمام به کار مشغول است، اما کار که به پایان می رسد آن آهنگ های شوریده و غریب، جان و تن ما را تسخیر می کنند. این جاست که دیگر من نمی تواند آهنگ ها را خاموش سازد. هیچ ایگوی قدرتمند و متمایزی وجود ندارد که بتواند در برابر آهنگ های طبیعت درون بایستد.

گروه هنری "درخت سفید" با همراهی گالری "شمیده" در چهارمین نمایشگاه خود علاقمندان را به بازدید از آثار: مونا احمدی، غزل جهانگیر امینی، محدثه حاجی ده آبادی، درسا حسین خانی، عباس حمید سمیعی، رویا زرگر، ندا سینه سپهر، آناهیتا شمیده، محبوبه علیزاده، ویدا کلانتری، لیلا گازر، نوشین مهرورز، شقایق وفایی اصلاحی، سیاوش نیرمی و آلاله همایون دعوت می نماید.


افتتاحیه: جمعه، ۲۹ تیر ماه
بازدید تا ۳ مرداد
ساعات بازدید ١٦ الی ٢٠

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان سنجابی (بهروز) بن بست یکم، پلاک ۸، طبقه اول، واحد ۱۲
شماره تماس: ۲۲۹۲۲۷۹٦

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد