قاچاق سوخت

نمایشگاه انفرادی عکس

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

روزانه 6 میلیون لیتر گازوئیل و نفت از ایران به کشور پاکستان قاچاق می شود. این میزان قاچاق در سال به حدود 2 میلیارد لیتر می رسد.  بیکاری، خشکسالی و قیمت پایین سوخت در ایران نسبت به کشور پاکستان دلیل اصلی قاچاق سوخت است که باعث شده اکثر جوانان استان سیستان و بلوچستان به سمت این شغل پر سود و پرخطر بروند. بیش از 3 هزار خودرو در استان سیستان و بلوچستان مشغول حمل قاچاق مواد نفتی هستند.

پلیس برای جلوگیری از قاچاق سوخت، به روش های مختلف مانع عبور قاچاقچیان از مرز می شود. به همین دلیل رانندگان ماشین های حمل سوخت، با سرعتی بالا برای فرار از دست پلیس رانندگی می کنند که این امر باعث تصادف و واژگونی و آتش سوزی خودرو می شود.  

در مناطق مرزی حق تردد وجود ندارد و تردد باید با مجوز باشد. اگر خودرو های بدون مجوز وارد حریم مرزی شوند، پلیس حق تیراندازی دارد. به طور متوسط در هر ماه 10 الی 20 نفر به علت تیراندازی یا تصادف دچار نقص عضو و یا کشته می شوند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد