به رنگ کودکی

نمایشگاه انفرادی تصویرسازی

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

تصویر سازی های من، تصویرگر صداقت و پاکی کودکی است. شفافیت، خواستن و توانستن و سادگی رسیدن به آرزو حتی اگر این خواستن سوار شدن بر بال ماه در آسمان باشد یا دویدن با بادکنکی رنگی در دشت. 
کارهای من دنیای زلال کودکی را از چشم به قلب می کشاند و ذهن مخاطبینم را در سیال رویا به جنبش وا می دارد.
تصاویر من، درباره چگونگی رها شدن در آسودگی و خیال و بافته شدن رویاها در قالب یک رنگی و صداقت است.
من رنگ می پاشم بر سطح سپید بوم تا رنگین کمانی بسازم از عشق و خلوص، سادگی و رهایی، زیبایی و دوستی،امید و نور که زاییده شود از بطن دنیای کودکی، نوری که چشمان بخل و کینه را می آزارد و نابینا میشود تمام پلشتی و ناپاکی ها. 
تصاویر من همه رنگ است و سپیدی، همه شور است و امید. خوب می دانم، عالم هستی، فرکانس هایی است یکپارچه از جنس نور و صفا و سادگی که گهگاه غبار بد عهدی و دشمنی آنها را به ویرانی می کشاند ولی در زندگی خرس های من فقط و فقط عشق روایت می شود و شور و هیجان جولان می دهند.
اگر با چشم دل به تصاویر من نگاه کنید موج انرژی مثبت آن در تمام ذره های وجودتان انتشار می یابد و آنگاه می توانید سوار بر دوچرخه خیال گل بریزید بر دشت محبت و یا کامتان را شیرین کنید با کوزه ای عسل که تصویر خرس من برایتان به ارمغان آورده است. میتوانید خواب را به بازی بگیرید با عطری که در لحاف چهل تکه نهفته است و آزادانه به چرخش در می آیید در صحنه ای از رنگ و نور.
تصاویر من شما را به دنیای کودکی ،به دنیای بی غمی دعوت میکنند. با آنها همراه شوید تا خوشه های دوستی بافته شوند تا بی انتهای کهکشان ها و عشق بیرون افتد از سینه ها و پاکی و صفا فرشی شود زیر پایتان.

 

 

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد