لهجه ی خط

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷

بیانیه

 برای عیوضی، طراحی همواره نقطه‎ی شروع بوده و سطحی که او روی آن کار می‎کند برایش چندان اهمیتی ندارد؛ می‎تواند تکه کاغذی یا مقوایی ضایعاتی باشد و یا مقوای بسته‎بندی که هنرمند پیش از آغاز کار، سطح مقواها را با ملاتی از مل و اکریلیک سفید، آماده کرده تا به سطحی با کیفیتی همانند دیواری گچی دست پیدا کند.
از نظر بصری، لحظات ناپایدار و معلق و خطوط سیال، مانند لحظه‎ی به چرخش و پرواز در آمدن اشیا بر اثر وزش بادی تند، گاهی در پس‎زمینه، شبه‎تصویری مانند منظره تداعی می‎کند.
در نقاشی روی پارچه‎ی بوم نیز، طراحی با زغال یا مداد یا هر متریال دیگر روی پارچه‎ی خام که گاهی روی چهارچوب کشیده شده یا گاهی بدون چهارچوب روی زمین پهن شده یا مچاله و تا می‎شود آغاز می‎شود.
تنوع مواد و پالت رنگی در آثارش نقش مهمی بازی می‎کند... موادی مانند مداد، خودکار، ماژیک، پاستل گچی و روغنی، مداد رنگی، اکولین، اکرلیک و ... که تجربه با آنها برایش چالش‎برانگیز است.
آثار به نمایش درآمده شامل منتخبی از آثار هنرمند در سه سال گذشته و ترکیبی از سه مجموعه‎ی "برچسب‎ها"، "برچسب‎‏های ۲" و "ارشمیدس" است.

هنرمندان نمایشگاه

آثار لهجه ی خط

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد