دوباره

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ تا جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷

بیانیه

مجموعه‌ی دوباره بازگشتی‌ست دوباره بر مجموعه‌ی پیشین‌ام با عنوان صفحه گردان که در آن عنصر وجود و هستیِ انسان و نیز حضورش در چرخه‌ی حیات در نظرم بوده. در این مجموعه، تاکیدم بر مفهوم تکرار در این رابطه است.
زندگی و طبیعت تکرار است و ما آن را به صورت‌های گوناگون می‌شناسیم. از تکرار در روز و شب، فصول و طبیعت، تکرار در رشد و ظهور نسل‌های نو در بستر تاریخ. روزمره‌گی‌ها و خودی که هر روز (به خودهای دیگر) تکرار می‌شود و در واقع ادامه دادن آن چیزی است که هست، همچون جریان رود.
تکرار ایجاد خاطره می‌کند، بازگشت به گذشته است و عکس آن، روندی است رو به جلو. نمودی از گذر زمان؛ ممتد و بدون وقفه.
ریشه، شاخه، برگ و گل همگی بخشی از مراحل مختلف زندگی یک گیاه هستند. آنان نیز همانند سایر موجودات متعلق به گونه، جنس، خانواده و ... بوده که با ویژگی‌های منحصربه‌فردشان موجودیت مشخصی دارند و حضورشان در این مجموعه تأکیدی است بر همین موضوع؛ تلاشی برای بازنمایی انسان، فردیتش در مراحل مختلف زندگی. فرآیند و خاطره‌ای در گذر زمان که بازگشت و تکراری متفاوت را رقم می‌زند.

هنرمندان نمایشگاه

آثار دوباره

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد