ششمین سالانه تبادل چاپ دستی

نمایشگاه انفرادی چاپ دستی

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ تا سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیانیه

در یک دهه اخیر گسترش دامنه های تجربی چاپ دستی و تولید تجهیزات تخصصی آن به دست متخصصان داخلی موجب رشد و رونق کارگاه های متعدد چاپ دستی و گرایش پر شور هنرمندان نسل جوان به این عرصه شده که دورنمای روشنی از پیشرفت فعالان آن در ایران و عرصه های بین المللی ترسیم می نماید.
سـالانه تـبادل چـاپ دسـتی (کارت پستال) از آغاز شکل گیری و برنامه ریزی تاکنون، بستری برای تجربه و ارائه آثار هنرمندان این عرصه فراهم نموده و در نگارخانه لاله برگزار شده است. این سالانه با هدف تبادل آثار و به اشتراک گذاری جدیدترین تجربیات هنرمندان شکل گرفته و در هر دوره بر تعداد علاقه مندان آن افزوده شده است.
در ششمین سـالانه تـبادل چـاپ دسـتی ،پس از انتشار فراخوان، 268 نفر آثار خود را به دبیرخانه سالانه ارسال نمودند. پس از بررسی در مرحله نخست، تعداد 172 اثر متناسب با شرایط فراخوان و استانداردهای چاپ دستی شناخته شد. که در مرحله دوم، آثار 156 نفر به بخش نهایی راه یافت. در بخش مدعوین نیز 10 هنرمند فعال شرکت نمودند.
در سالانه تبادل چاپ دستی هنرمندان نسخه های متعدد و همسان از یک اثر را به دبیرخانه سالانه ارسال می نمایند که بخشی از نسخه ها به صورت تصادفی انتخاب و بین شرکت کننده­ها تبادل می شود. همچنین بخشی دیگر از نسخه ها برای فروش و آرشیو در نمایشگاه سالانه ارائه خواهد شد.

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

آثار ششمین سالانه تبادل چاپ دستی

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد