گالری خط سفید

خط سفید بیانگر صداقت و پاکی ، امتدادی آشکار و روشن و شفاف
هنر والاست و  ارتباط مستقیم هنرهای تجسمی و مخاطب ویژگی برجسته هنرهای بصری است که در بینش مخاطب و انتقال حس و معنا تاثیر مستقیم دارد  ودر هویت بخشی روح جامعه اثر گزار می باشد .
هنرمندان که سالهای عمرشان را به خلق آثار هنری می پردازند  از مهمترین طبقه روشنفکر و فرهیخته اند که به غنای فرهنگی کشور می افزایند ، پس به آنان ارج می نهیم و در جهت رشد و غنای فرهنگ و هنر ایران زمین  آنان را پاس می داریم شان.
گالری خط سفید فضایی برای نمایش و معرفی آثار هنرمندان پیشکسوت ، هنرمندان جوان و مستعد به دوستداران هنر است و فضایی متقابل در جهت پیشبرد جنبه های اقتصادی هنر و رعایت حقوق هنرمندان با اعتمادی متقابل .
هدف و تلاش گالری خط سفید در عرصه خلاقیت و بیان آثار هنری ، تقویت فرهنگ و هنر جامعه ، کشف استعدادهای نو ، بازشناخت آثار هنرمندان معاصر، فعالیتهای فرهنگی و تبادل افکار و اندیشه های هنری می باشد.

نمایشگاه‌های گالری خط سفید

در حال بارگذاری تصاویر
نمایش بیشتر

آثار گالری خط سفید

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با گالری یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با گالری یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با گالری یافت نشد.

تماس با گالری خط سفید

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد