گالری هما

گالری هما در  بهار سال 1384  به اهتمام انوشه یاد پرویز ملکی و مدیریت هنگامه معمری فعالیت خود را آغاز و تا کنون بیش از یکصد و پنجاه نمایش فرهنگی را برنامه ریزی و اجرا کرده است. بازبینی جریان های مدرن هنرهای تجسمی ایران و معرفی استعدادهای نوظهور از اهداف عمده ی ما هستند. در این راستا گالری  هما در برنامه میان مدت خود ، همکاری با موزه ها، بنیاد ها و گالری های هنری را دنبال و از این منظر، فرازش هنر جوان را پیگیری می کند .

اجرای سالانه ی نقاشی منتخب نسل نو، نمایش های پژوهشی با عنوان کلکسیون فصلی، همکاری در جذب حمایت برای هنرمندان پیشرو ، همگی بخشی از این سامانه ی ذهنی هستند. گالری هما در برنامه بلندمدت خود نسلی از هنرمندان جوان را به عرصه ی منطقه ای و فرا منطقه ای پیشنهاد کرده و امیدوار است تا در این چشم انداز، دستاوردهای بصری درون مرزی را در حد مقدورات ارتقا بخشد.

ساماندهی و تکمیل کلکسیون های موجود هنر مدرن و معاصر ایران، برنامه ریزی و مشاوره با مجموعه داران حرفه ای و آماتور، ایجاد زمینه ی اقتصادی برای ورود خریداران به عرصه ی تجارت هنری و سرمایه گذاری در حوزه هنرهای پلاستیک  بخشی از خدمات رایج گالری هما هستند.

تماس با گالری هما

نمایشگاه‌های گالری هما

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار گالری هما

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد