گالری کاما


گالری کاما، به عنوان موسسه فرهنگی هنری، در پاسخ به استقبال روزافزون از هنر و آفرینش‌های هنری و با اهدافی از جمله معرفی هنرمندان و آثار هنری، تکریم پیشکسوتان و مفاخر هنر، شناسایی و جذب استعدادهای جوان، اشاعه فرهنگ خرید و فروش و نگهداری آثار هنری، بسترسازی برای رونق اقتصاد هنر، تأکید بر کسب و کار هنری، توجه به ارزش افزوده آثار هنری و بهره‌مندی از خدمات متنوع و تخصصی فرهنگی و هنری شکل گرفته است. این موسسه، فرصت مغتنمی را برای آشنایی و دستیابی به آثار هنری شاخص در گونه‌های کلاسیک، مدرن و معاصر ایران و جهان، فراروی علاقه‌مندان قرار می‌دهد.
این مجموعه هم‌چنین با بهره‌مندی از حضور و همراهی و حمایت استادان و صاحب‌نظران در رشته‌های مختلف هنری، به ارائه خدمات گوناگون آموزشی، پژوهشی، نمایشگاهی، فروشگاهی و مشاوره می‌پردازد تا زمینه مناسب و پر رونقی را در عرصه کارآفرینی هنر برای هنرمندان و مشتاقان و علاقمندان هنر فراهم آورد. موسسه فرهنگی هنری کاما با ثبت و گستره فعالیت بین‌‌المللی و با حضور استادان، سرآمدان و متخصصان اقتصاد فرهنگ و هنر در تلاش است تا با بهره‌گیری از زبان و بیان و زیبایی هنر، شور و نشاط و امید و آرامش را در هم‌نشینی با خلاقیت‌های هنرمندان همراه زندگی شما کند.


اهداف
هدف اصلی مجموعه فرهنگی و هنری کاما، ایجاد بستری مناسب و شایسته برای معرفی هنر فاخر و اصیل ایرانی و هنرمندان پر ارزش و خلاق ایران و خاورمیانه می‌باشد. به همین منظور و در جهت رسیدن به این مهم، مجموعه کاما در تلاش است تا در دنیای مجازی و آنلاین و همچنین در شعب گالری‌های حقیقی کاما در نقاط مختلف جهان، مسیر معرفی هنر اصیل و هنرمند ایرانی را هموار سازد.
قرار گرفتن در معرض بازارهای غربی، بازاریابی مشروع برای هنرمندان خاورمیانه است که قصد فروش و معرفی هنر ایران و خاورمیانه را به بازارهای جدید دارند. ارتباطات قوی مابین خاورمیانه و غرب، با استفاده از اینترنت به عنوان کاتالیزور آن، نشان می دهد که هنر مرز خاصی را نمی شناسد و از همه‌جا قابل دسترسی است.

چشم انداز
چشم‌انداز گالری کاما ایجاد نام تجاری جهانی است که کاملا بر پایه عشق به هنر بنا شده است.
گالری کاما بهترین و کامل‌ترین راه حل برای هنرمندان، هنر دوستان، مجموعه‌داران و واسطه‌های هنری در رابطه با هنر خاورمیانه بوده و یکی از مقام‌های برجسته در این منطقه و شناخته شده در دنیای غرب می‌باشد.
هنر خالصترین شکل بیان است، یک تصویر ارزش هزاران کلمه را دارد، کاما گالری این امکان را فراهم می‌کند تا پیام هر اثر را به گوش تمامی جهان برساند.

تماس با گالری کاما

نمایشگاه‌های گالری کاما

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آرت‌فرهای شرکت‌کرده گالری کاما

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار گالری کاما

در حال بارگذاری تصاویر loading
شهلا همایونی
140×100 سانتی‌متر
شهلا همایونی
150×100 سانتی‌متر
شهلا همایونی
100×100 سانتی‌متر
شهلا همایونی
100×70 سانتی‌متر
loading
نمایش بیشتر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد