نگارخانه طور

نگار خانه طور ؛ فضای هنری‌ با مدیریت هنرمندان است که به دغدغه‌های گروه‌های اجتماعی و جامعه‌ی هنری امروز می پردازد. این مجموعه قصد دارد تا با برگزاری نمایشگاه‌ها، پروژه‌های اجرایی، ؛ هنر و خلاقیت را با جامعه درآمیزد. و خود را موظف می داند  هنرمندان با استعداد ایرانی را به جامعۀ هنری ایران و جهان معرفی کند . ما در راهی که انتخاب کرده ایم ارتباط میان هنرمندان و هنر دوستان با هنر اسلامی را  اصل قرار داده به همین جهت، برگزاری نشست های هنری در چشم انداز نگارخانه، نگاشتیم. همچنین به پژوهش و کسب تجربه های عالی و متفاوت از هنر اسلامی و آمیختن آن با هنر معاصر و همسو کردن با اقتصاد امروز ایران و جهان پرداخته ایم. نگارخانه طور با  ارائه ی قالبی هنری و مهم تر از آن تاریخی قصد دارد  هنر اسلامی متقدم  و  متآخر را در یک جلوگاه با لابت به نمایش در آورده و هنرمند امروز را با سندی تاریخی همچون فضای حوض خانه  خانه تاریخی مشیرالملک  که بیانگر پیشرفت هنر اسلامی است به جهانیان معرفی کند.

آثار هنری همچون کالایی هستند که روز به روز  بر ارزش آنها افزوده می شود و جامعه هنر نیاز دارد تا فرهنگ خرید آنرا میان مردم بگستراند و آنان  را با مفهومی به نام اقتصاد هنر آشنا کند تا اقتصاد د رکنار  علاقه به هنر رشد کرده  و هنرمندان را برای ادامه مسیر خود که نمایش روز افزون صلابت هنر اسلامی است همراهی کند. حال آنچه نگارخانه طور را متمایز می کنداستفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ارائه هنر و هنرمند اسلامی است. این مجموعه با استفاده از امکاناتی چون حراج آنلاین رزرو  اینترنتی نگارخانه نمایش منظومه ای بر روی تارنما برای معرفی نمایشگاه، خود را در حد فضای فوق العاده ای که در اختیار دارد آماده کرده است و در نظر دارد روشی نوین را در عرصه نگارخانه های هنری در ایران به جا بگذارد. 

برآنیم با گشودن دریچه ای به سوی گنجینه هنراسلام، گوشه ای از این میراث کهن را به دوستداران هنر و فرهنگ اسلامی -در داخل و خارج از مرزهای کشور هدیه  کنیم.

بها دادن به پشتکار نگارندگان هنر اسلامی
ایجاد زبانی میان هنرمندان ایران و جهان خصوصا هنرمندان اسلامی 
ارتقای اقتصادی هنر در عرصه گردشگری
زمینه سازی برای رشد خلاقیت هنری جامعه
نمایش بروز ترین غنیمت های هنر های اسلامی
امکانات موجود

 یک سالن بزرگ و کاملا مجهز برای برگزاری کلاس های موثر در یادگیری هنر اسلامی به کمک اساتیدی  شایسته و مهم کشوری که مهد پرورش هنرمند امروزی می باشد. شما می توانید از طریق سایت نگارخانه از امکاناتی چون حراج آنلاین ،رزرو آنلاین، اخبار و نمایشگاه های موجود و امکانات دیگر آگاه شوید.

تماس با نگارخانه طور

نمایشگاه‌های نگارخانه طور

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آرت‌فرهای شرکت‌کرده نگارخانه طور

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار نگارخانه طور

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد