درباره گالری اینفو

گالری‌اینفو در سال ۱۳۹۲، در روزهایی که رسانه‌های اجتماعی نقش کم‌رنگی در میان مردم داشتند، با رویکرد ایجاد بستری جامع جهت اطلاع‌رسانی رویدادهای فضای هنری ایران تأسیس شد. ابتدا تلاش بر این بود تا دسترسی به اطلاعات هنرهای تجسمی برای مخاطبان آسان‌ شود. پس از گسترش رسانه‌های اجتماعی اهداف این پلتفرم گسترش یافت تا علاوه بر اطلاع‌رسانی رویدادهای هنر ایران، اطلاعات کاملی از جهان هنر و جریان‌های هنر معاصر را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. اگرچه تمرکز اصلی این پلتفرم بر هنر ایران و هنرمندان ایرانی است اما می‌کوشد تا وقایع و جریانات هنر جهان را پوشش دهد. گالری‌اینفو با حضور کارشناسان هنری، پژوهش‌گران و توسعه‌دهندگان وب بی‌وقفه تلاش می‌کند تا هر آن چیزی که در هنر معاصر رخ می‌دهد را در دسترس مخاطبان خود قرار دهد.

 

چشم‌انداز آتی این پلتفرم توسعه‌ی بستر اطلاع‌رسانی خود در رسانه‌های مختلف است تا در مقام مرجع مستند هنر معاصر ایران حاضر شود. گالری‌اینفو با تجربه‌ی خود و نیز با استفاده از به‌روزترین اطلاعات بر آن است تا از محدودیت‌های جغرافیایی فراتر رود و گامی به‌سویِ معرفی فضای هنر معاصر ایران در رسانه‌های بین‌المللی بردارد.

 همچنین می‌توانید برنامه‌ی رویدادهای غیر نمایشگاهی و سایر رویدادهای آنلاین مثل نشست‌ها، پنل‌های گفت‌وگو و کارگاه‌ها را در سایت دیگر ما با نام ایونت اینفو دنبال کنید.

معرفی بخش‌های وب‌سایت:

تقویم صفحه اصلی:
در این تقویم، اطلاعات افتتاحیه‌ها و رخداد‌های مرتبط در گالری‌های تهران در سه هفته جاری، قبل و آتی قابل دسترسی است که با عبور نشانه‌گر ماوس از روی لوگوی هر گالری در تقویم، اطلاعات مربوط به آن رخداد ظاهر می‌شود و با کلیک روی آن می‌توان به صفحه رخداد مربوطه رفت و اطلاعات بیشتر را مشاهده نمود.

تقویم:
در این بخش شما می‌توانید با انتخاب تاریخ مورد نظر خود، از رویدادهای هنری گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران در آن تاریخ مطلع شوید.

گالری‌ها و نگارخانه‌ها:
در این بخش شما می‌توانید اطلاعات گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران، شامل اطلاعات تماس، نقشه، روزها و ساعات کار ... و همچنین رویدادهای هنری هر گالری مطلع شوید.

اخبار:
در بخش رخدادها از آخرین اخبار مرتبط با گالری‌ها و نگارخانه‌ها و همچنین دیگر اخبار مرتبط مطلع شوید.

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد