تبلیغات در گالری اینفو

پلتفرم اطلاع‌رسانی گالری‌اینفو پس از ۶ سال فعالیت مستمر و بی‌وقفه در جهت اطلاع‌رسانی رویداد‌های هنرهای تجسمی، امروز با میانگین روزانه ۲ هزار بازدیدکننده‌ی وبسایت و بیش از ۸۵ هزار دنبال‌کننده در صفحات مجازی که عموما از مخاطبین تخصصی هنرهای تجسمی هستند، بستر بسیار مناسبی جهت تبلیغات گالری‌ها، نمایشگاه‌ها، رویدادهای هنری و کسب‌و‌کارهای مرتبط هنری است.
 
با‌توجه‌به اینکه نتایج جستجوی کلیدواژه‌های این حوزه مانند «گالری»، «نگارخانه»، «گالری‌گردی»، «نام گالری‌ها»، «نام هنرمندان» و... همگی به صفحات گالری‌اینفو ختم می‌شوند، حجم قابل توجهی از مخاطبین از طریق وبسایت گالری‌اینفو با هنرمندان و برنامه‌ی گالری‌ها آشنا می‌شوند و برنامه‌ی گالری‌گردی و بازدید از رویدادهای هنری خود را تنظیم می‌کنند.
 
در این راستا پلتفرم گالری‌اینفو آمادگی خود را جهت همکاری با گالری‌ها، هنرمندان و دیگر اصناف فرهنگی و هنری وابسته اعلام می‌نماید.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر با ایمیل info@galleryinfo.ir و یا از طریق تلگرام با شماره تلفن ۰۹۰۳۶۹۶۹۹۳۰ در ارتباط باشید.
 
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد