تبلیغات در گالری اینفو

مجموعه رسانه‌ای گالری‌اینفو پس از ۵ سال فعالیت مستمر و بی‌وقفه در جهت اطلاع‌رسانی رویداد‌های هنرهای تجسمی، امروز با میانگین ۲ هزار بازدیدکننده از وبسایت در روز و بیش از ۷۰ هزار دنبال‌کننده در صفحات مجازی که عموما از مخاطبین تخصصی هنرهای تجسمی هستند، بستر بسیار مناسبی جهت تبلیغات گالری‌ها، نمایشگاه‌ها، رویدادهای هنری و کسب و کارهای مرتبط هنری است.
 
با توجه به اینکه کلید واژه‌های اصلی این حوزه مانند «گالری»، «نگارخانه»، «گالری‌گردی»، «نام گالری‌ها» و ... همگی در جستجوی گوگل به صفحات گالری‌اینفو ختم می‌شود، حجم قابل توجهی از مخاطبین، برنامه‌ی گالری‌گردی و بازدید از رویدادهای هنری را به کمک وبسایت گالری‌اینفو تنظیم می‌کنند.
 
مخاطبین وفادار گالری‌اینفو چه در وبسایت و چه در فضای مجازی عموما از قشر مخاطب و دست‌اندرکار هنرهای تجسمی هستند که شامل درصد قابل توجهی از گالری‌دارها، گالری‌ها، مجموعه‌داران، هنرمندان، منتقدین و مخاطبین جدی این حوزه می‌باشد.
 
در این راستا وب‌سایت گالری اینفو آمادگی خود را جهت همکاری با گالری‌ها ، هنرمندان و دیگر اصناف فرهنگی و هنری وابسته اعلام می‌نماید.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر با ایمیل info@galleryinfo.ir و یا از طریق تلگرام با شماره تلفن ۰۹۰۳۶۹۶۹۹۳۰ در ارتباط باشید.
 
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد