فراخوان بخش نمایشگاه نقاشی سومین جشنواره دانشجویی-سراسری ژکال

یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶

 

فــراخــوان


🔺فراخوان بخش نمایشگاه نقاشی سومین جشنواره دانشجویی-سراسری #ژکال🔻
•زمان آغاز ثبت نام از ۲۰دی ماه۱۳۹۶ می باشد و با مراجعه به سایت جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال به آدرس  www.jokalfestival.com انجام می شود .


•نحوه ی ثبت نام :


دانشجویان گرامی برای ثبت نام در سومین جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ابتدا می بایست به سایت www.jokalfestival.com مراجعه نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام ، آن را به همراه تصویر آثار خود ( حداکثر ۳ اثر ) و عکس گواهی اشتغال به تحصیل ارسال نمایند .  
•مقررات جشنواره و شرایط شرکت دادن آثار : 
-موضوع آزاد می باشد.اثر می تواند نقاشی ،  چاپ دستی ، کلاژ یا طراحی باشد .
-ابعاد : حداکثر ضلع هر اثر با احتساب قاب ترجیحا ۲۰۰ سانتی متر باشد . 
-زمان خلق اثر مربوط به دو سال اخیر باشد .
-در صورت چند لته ای بودن اثر ، تعداد لت های آن مشخص شود .
 

•شرایط ارسال تصاویر:


-فرمت RGB-jpg باDPI 150 (حداکثرتا 1MB)
-شرکت  کنندگان الزاما می بایست دانشجوی یکی از موسسات آموزش عالی ، وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشند . 
-تمامی دانشجویان رشته ی نقاشی که حداکثر یک سال از تاریخ پایان نامه آن ها می گذرد می توانند در بخش غیر رقابتی نمایشگاه شرکت نمایند . 
-آثار راه یافته به نمایشگاه در صورت تمایل خالق اثر به فروش می رسند . 
-آثار ارسالی راه یافته به مرحله ی دوم داوری باید به گونه ای باشند که قابلیت نصب ( سیم ، قاب ، بوم دیپ و غیره ) و ارائه در نمایشگاه را داشته باشند . 
-حق چاپ تصاویر آثار ارسالی در بروشور ، کاتالوگ و … برای دبیر خانه ی جشنواره و همچنین انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر تهران محفوظ می باشد . 


•مراحل داوری :


-مرحله ی اول داوری از روی تصاویر آثار انجام می گیرد و به منظور تحویل اصل اثر در صورت راه یافتن به مرحله ی دوم داوری با خالق آن تماس گرفته می شود . همچنین اسامی برگزیدگان مرحله ی اول داوری در اسفند ماه در سایت جشنواره اعلام می گردد . 
-مرحله ی دوم داوری از روی اصل آثار انجام می شود و آثار انتخابی به نمایشگاه راه می یابند .
-در مرحله ی سوم  داوری بنا به انتخاب هیئت داوران ، نفرات برتر و برگزیده مشخص شده و در روز اختتامیه معرفی می گردند و به ترتیب جوایز نقدی و غیر نقدی به آن ها اهدا می شود .


دبیر خانه : خیابان انقلاب ( از شرق به غرب ) ، قبل از تقاطع خیابان ولیعصر ( ع ) ، کوچه ی بالاور ، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه هنر ، دبیر خانه ی جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال

•زمان نمایشگاه : بهار۱۳۹۷

در حال بارگذاری آثار
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد