آینه‌دار دوران

آینه‌دار دوران

دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰

علاقمندان جهت آشنایی با شرایط فراخوان و ثبت نام می توانند به نشانی www.ayenehdar.ir مراجعه کنند و برای دریافت آثار هم مرکز فرهنگی مرکز حکمت وفلسفه ایران با ما اعلام همکاری کردند.
مجموعه فرهنگی آینه‌داران دوران با هدف بازشناسی چهره‌های مطرح فرهنگی ایران به نسل امروز پدید آمده است و در این راه می‌خواهیم از برنامه‌های متنوع هنری که می‌تواند مورد توجه جامعه معاصر باشد بهره ببریم. با همین ایده، در دور نخست فراخوان جایزه آینه‌دار دوران، از هنرمندان تصویرگر دعوت شد تا داستان‌های استاد باستانی پاریزی را در قالب آثار تصویرگری بازآفرینی کنند و با جادوی تصویر، جوانان علاقه‌مند را متوجه مکتوبات و آثار ایشان کند که این دوره در کنار نام و یاد استاد، آثار و نام سرکار خانم دکتر طاهره صفارزاده از افتخارات استان کرمان و شهر سیرجان معرفی شده است.

فراخوان جدید این دوره همزمان با زادروز استاد باستانی پاریزی دی‌ماه سال گذشته در فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران اعلام شد و با بزرگداشت استاد به صورت مجازی همراه بود.

جوایز این دوره که همراه با تقدیر و اهدای مدال جایزه آینه‌داردوران است و در کنار آن در هفت رشته هنرهای تجسمی هدیه چهل میلیون تومانی نیز درنظر گرفته شده است. مهلت ارسال آثار تا زادروز سرکار خانم دکترطاهره صفارزاده مشخص خواهد شد که هنرمندان می‌توانند برای اطلاع از جوایز و تقدیرهای دیگر و شرایط این دوره به درگاه اینترنتی آینه‌دار مراجعه کنند.

در حال بارگذاری تصاویر loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد