سی زیر سی

سی زیر سی

سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰

موسسه فرهنگی هنری هنرخانه کاشان، جشنواره هنری “سی زیر سی، سی هنرمند زیر سی سال به انتخاب حسین فرمانی” را با هدف حمایت از هنرمندان جوان زیر سی‌سال ایرانی (ساکن داخل یا خارج از کشور) برگزار می‌کند.
موضوع جشنواره آزاد بوده و تمامی مدیوم‌های هنری، شامل عکاسی، نقاشی، مجسمه، چیدمان، تصویرسازی، هنر اجرا، ویدیو آرت، خوشنویسی و…. را در بر می گیرد.

شرکت در جشنواره برای همه‌ی هنرمندان و علاقه‌مندان آزاد،رایگان می باشد و از طریق ارسال تصویر آثار به ایمیل works@30×30.ir امکان پذیر است. مسئولیت اصالت آثار برعهده‌ی هنرمند بوده و تکنیک و شیوه‌ی خلق آثار، آزاد است. هر هنرمند می‌تواند فقط در یک رشته و حداکثر با دو اثر هنری شرکت کند. ایمیلِ ارسالی می‌بایست حاوی مشخصاتِ هنرمند (نام و نام‌ خانوادگی، سالِ تولد، شهر و تلفن) و اطلاعاتِ اثر (اندازه‌ی کار، تکنیک و سالِ تولید) باشد. هر هنرمند می‌تواند حداکثر تصویر ۲ اثر خود را ارسال کند. بدیهی‌ست که مالکیت آثار ارسالی باید در اختیار هنرمند بوده و نسخه اصلِ اثر نیز موجود باشد. حجمِ فایل‌های ارسالی در تمامی رشته‌ها می‌بایست حداقل یک مگابایت و حداکثر ۶ مگابایت و در قالب jpg باشد. در صورت پذیرشِ اثر، با هنرمند برای ارسالِ اصلِ اثر به دبیرخانه و هماهنگی‌های بعدی تماس گرفته‌خواهد شد. اصل آثار تا مدت ۶ماه، پس از نمایش در اختیار برگزارکننده خواهدبود تا در صورت امکان در شهرهای دیگر به نمایش گذاشته‌شود. پس از آن آثار به هنرمندان بازگردانده خواهدشد.
حجم هر فایل ارسالی در تمامی رشته‌ها، می‌بایست حداقل یک و حداکثر شش مگابایت و در قالب jpg باشد.
 

شرکت کنندگان می‌توانند گزیده‌ای از سوابق هنری (حداکثر تا ۳۰۰ کلمه) و تصویر سه اثر از آثار قبلی خود را به همراه آثار خود ارسال نمایند. (ارسال این بند اختیاری است.)
 

۳۰ اثر برگزیده به مدت ۳۰ روز، در فضای هنری هشت‌چشمه کاشان به نمایش گذاشته خواهد شد. به تمامی هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شود، گواهی شرکت در نمایشگاه و نفری یک میلیون تومان، جهتِ ارسالِ اثر و حضور در کاشان، اهدا می شود.

آخرین مهلتِ ارسالِ آثار: بیست و نهم اسفندماه سال ۱۴۰۰.
برگزارکننده جشنواره: موسسه فرهنگی هنری هنرخانه کاشان.

مدیران جشنواره: حسن و حسین روشن بخت
محل برگزاری جشنواره: فضای هنری هشت‌چشمه.
 

در حال بارگذاری تصاویر loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد