نمایش عکس‌های برادران روشن‌بخت در گالری خانه لوسی آتن، بوداپست و اوستونی

نمایش عکس‌های برادران روشن‌بخت در گالری خانه لوسی آتن، بوداپست و اوستونی

شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲

گالری خانه لوسی در سه شهر آتن، بوداپست و اوستونی میزبان نمایش «ناپیدای پیدا» از حسن و حسین روشن‌بخت خواهد بود. این نمایش‌ که شامل عکس‌هایی از چهار مجموعه است از تاریخ ۱۳ آبان در آتن یونان در حال برگزاری‌ست و از ۲۳ و ۲۵ آبان، به ترتیب و همزمان در شهرهای بوداپست مجارستان و اوستونی ایتالیا به نمایش در خواهد آمد. 

نمایش حاضر حاصل تجربه‌ای ده‌ساله از نگاهی جستجوگرانه به محیط پیرامون است. تمرینی بصری، که با انتخاب موضوعاتی متفاوت، با هدف جلب توجه به چیزهایی که کمتر دیده می‌شوند شروع شد و در گام‌های بعدی با زدودن عناصر اضافی به قاب‌های فرم محور رسید. این تصاویر امضای مشترک دارند و نتیجه‌ی کوشش مداوم دونفره در جهت حذف دیدنی‌ها و توجه به نادیدنی‌هاست. نادیدنی‌هایی که اگرچه به خودی خود در وهله‌ی اول چیزی برای نمایش عرضه نمی‌کنند، اما اکنون با بهره بردن از سفیدی مسحور کننده، و پیروی از فرم‌های جذاب، توجه مضاعفی به خود جلب کرده و بیشتر از قبل به چشم می‌آیند.
نمایش آتن تا تاریخ ۴ آذر، بوداپست تا ۵ آذر و اوستونی تا ۱۲ آذر ادامه دارد. 

در حال بارگذاری تصاویر loading

مطالب مرتبط

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد