فراخوان دومین دوره استعدادهای ای.جی.

فراخوان دومین دوره استعدادهای ای.جی.

دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

در این دوره از رویداد «استعداد آگ» شش نفر به عنوان استعدادهای عکاسی سال ۱۳۹۹ برگزیده و آثارشان در تیرماه در قالب دو نمایشگاه در گالری آگ به نمایش گذاشته خواهد شد. علاوه‌براین، گالری برای استعدادهای منتخب جلسات نقد و بررسی ترتیب خواهد داد، همچنین کاتالوگی از آثار منتخبین چاپ خواهد کرد و برای اشاعه‌ی بیشتر آثار آنها در نشریات عکاسی و دیگر فضاهای عکاسی، در ادامه‌ی سال، فعالیت خواهد کرد.

لازم به ذکر است روند انتخاب برگزیدگان در دو مرحله خواهد بود. در مرحله‌ی اول بیست نفر براساس آرای هیئتِ انتخاب جهت مصاحبه (حضوری و یا از طریق اسکایپ) تعیین شده و سپس در مرحله‌ی دوم شش برگزیده‌ی نهایی پس از بررسی برآیند آثار و مصاحبه‌ها مشخص می‌گردند.
 

 شرایط، مقررات و نحوه‌ی ارسال:

- ارسال آثار می‌بایست از طریق تکمیل و ثبت فرم انجام شود.
- شرکت در این فراخوان رایگان است.
- تنها یک مجموعه‌عکس/اثر از هر نفر پذیرفته می‌شود.
- ارسال آثار با تمامی سبک‌ها،‌ رویکردها و تکنیک‌های مختلف در مدیوم عکاسی و ویدئو (مستند، فاین آرت، پرتره، منظره، صحنه آرایی، آثار
عکس‌محور، عکس‌چیدمان، تحقیق‌محور و ...) آزاد و بدون محدودیت تاریخی است.
- اولویت پذیرش با هنرمندانی است که تاکنون نمایشگاه انفرادی نداشته‌اند.
- عکس‌هایی که دارای هر گونه لوگو، واتر مارک، امضا و ... باشند پذیرفته نخواهند شد.
- در صورت پذیرش طرح ارسالی، هزینه‌های برگزاری نمایشگاه شامل اسکن، چاپ، قاب، آگهی، واینال، بسته‌بندی، و غیره به عهده‌ی برگزیده خواهد بود.
- در صورتی که پذیرفته‌شدگان تمایل داشته باشند آثار خود را در لابراتوار دیجیتال آگ چاپ کنند از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند خواهند شد.
- در صورتی که به هر دلیلی امکان چاپ آثار برای منتخبین امکان‌پذیر نباشد میتوان آثار را به صورت اسلایدشو از طریق پروژکتور و یا دیگر شیوه‌های اقتصادی ارائه‌ی عکس نمایش داد.
- در هر نمایشگاه برای هر استعداد یک اتاق از سه اتاق گالری، به‌طور پیش‌فرض، در نظر گرفته شده است تا آثار در آن فضا نصب/اجرا شوند.
- همه‌ی آثار نمایش داده شده برای فروش خواهند بود و ۱۰۰٪ فروش متعلق به هنرمند خواهد بود و گالری آگ هیچ درصدی از فروش دریافت نخواهد کرد.
- گالری حق استفاده از آثار انتخاب شده‌ را در رسانه‌ها و تبلیغات خود خواهد داشت.
- تصمیم‌گیری درباره‌ی مسائل پیش‌بینی‌نشده به عهده‌ی گالری است.
- ارسال اثر به معنای موافقت با موارد مندرج در این فراخوان است.
- آثار خود را مطابق با شرایط اعلام شده ارسال نمایید، در غیر این صورت آثار شما بررسی نخواهد شد. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر از می‌توانید از طریق ایمیل agtalent@aggalerie.com با ما در ارتباط باشید. لطفاً از تماس گرفتن با گالری و فرستادن پیام در اینستاگرام خودداری نمایید.

هیئت انتخاب (بر اساس حروف الفبا):
پریسا امین‌الهی، بهزاد جایز، سیمین‌دخت دهقانی، پرنیان فردوسی، عباس کوثری و محسن یزدی‌پور.

گاهشمار استعدادهای آگ:
مهلت ارسال آثار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
اعلام نتایج: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
برگزاری نمایشگاه: تیرماه ۱۳۹۹

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

در حال بارگذاری تصاویر loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد