فراخوان در قرنطینه

فراخوان در قرنطینه

چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

در شرایطی که جامعه بحران زده، ترسان، تاریکی روز افزون را تجربه می کند شاید تنها راه برون رفت از اضطراب  و یاس همگانی برای هنرمند پناه بردن به دریچه ای است که همیشه جهانش را روشنی بخشیده تا همان گونه  که کنفسیوس گفت بتواند با روشن کردن چراغی نه تنها به جنگ تاریکی رود که این روشنی  به دیگران نیز هدیه شود.
بیایید روشنگر راهی باشیم که ظلمتش جهان رادر بر گرفته است.
فراخوان «در قرنطینه » در دو بخش کودک و بزرگسال با رویکرد نگاهی پویا ایستاده بر گرده دیو سیاهی که سعی در بلعیدن مان دارد تلاشی است بر ایستادگی و بخشیدن امید و انگیزه به هنرمندانی که رسالت خویش را در حرکت و غیر منفعل ماندن در این روزهای پر آشوب می بینند.
امید آن که  که خلق آثاری از دست نور، تلاشی در تخلیه بار هیجانی این روزهای سخت باشد تا دستهایمان یکی شود و بتوانیم باهم و در کنارهم بر ظلمت فائق آییم.
در قرنطیه ایم اما در قرنطینه نمی مانیم. حرکت و امید کلید واژه پیروزیست حتی در تاریک ترین لحظات قبل از طلوع پس با نور و رنگ و تصویر تجربه خود را از این حصر ثبت کنید.
به ما بپیوندید و با ما بمانید تا لحظه شکست ظلمت. چرا که بی شک نور بر تاریکی پیروز است.

فایل آثار را به ایمیل نگارخانه الهی ارسال نمایید.

elahiartgallery@gmail.com
و یا می توانید آثار خود را با هشتگ #فراخوان_در_قرنطینه در صفحات مجازی به اشتراک بگذارید.

در حال بارگذاری تصاویر loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد