فرصت آبتنی در استخر ان‌اف‌تی‌ها با هدایت دمین هرست

سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

دمین هرست با شروع یک پروژه‌ی جدید تحت عنوان «ارز» خود را به کاروان ان‌اف‌تی رساند. او نخستین مجموعه‌ی ان‌اف‌تی خود را با همکاری HENI Leviathan ارائه داد. انتشارات HENI نسخه‌ی کاغذی تمامی این مجموعه‌ی ده‌هزارتایی را چاپ و به‌زودی پلتفرم ان‌اف‌تی خود را با نام Palm راه‌اندازی خواهد کرد. این پلتفرم ان‌اف‌تی ۹۹٪ انرژی کمتری در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها استفاده می‌کند و در تلاش برای سازگاری با محیط زیست است.  فروش ان‌اف‌تی‌های هرست نسبت به سایر همتایانش Ethereum یا Bitcoin قوی‌تر است.
هرست به مجموعه‌داران فرصت یک‌ساله می‌دهد که بین نگهداری ان‌اف‌تی یا تعویض آن با اثر فیزیکی، تصمیم‌گیری کنند. اگر خریداران بعد از آن برای تعویض مراجعه نکرده باشند نسخه‌ی کاغذی مربوط سوزانده خواهد شد. به گفته‌ی هرست این پروژه فراتر از فرصت خرید آثار است. مردم از این  راه  با مفهوم ارزش‌گذاری از طریق پول و هنر، و نگهداری از آن به‌ ‌یک چالش دعوت می شوند. از‌این‌رو اگر یک خریدار کلاسیک جسارت آبتنی در استخر ان‌افی‌تی‌ها را نداشته باشد، فوراً می‌تواند توکن را با یک اثر فیزیکی تعویض کند. 
علاقه‌مندان می‌توانند از ۲۳ تا ۲۹ تیر درخواست خود را ارسال نمایند. مبلغ هر ان‌اف‌تی دو هزار دلار است. امکان پرداخت هم با رمزارز و هم با ارزهای سنتی و کارت اعتباری وجود دارد.

منبع خبر artnet

 

در حال بارگذاری تصاویر loading

مطالب مرتبط

جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد