;

دیالکتیک

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ تا جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

 

 

گالری فرمانفرما، از 12 تا 26 مرداد ماه سال 1397، نمایشگاهِ انفردی امیررضا فقیهی را برگزار می کند. این هنرمند که فعالیت هنری خود را از سال 1378 آغاز کرده؛ اکنون به واسطۀ پیشینه ای که در نگارگری و نقاشی کسب کرده است با مجموعه ای جدید از آثارش به گالری فرمانفرما آمده.

"دیالکتیک" نام این مجموعه از آثار اوست که بیانگرِ نگرشِ این هنرمند به جهان پیرامونش است. نقاشی های امیررضا فقیهی، معرفِ گفت و گوی انسانِ معاصر در میان تنگناهای سنت و مدرنیته است. او در بخشی از استیتمنت خود سوال و دغدغۀ اصلی ذهنش را بیان می کند. مرداب تحجر یا گرداب تجدد؟ به راستی در این بازیِ تکراری کدام یک برندۀ میدان است؟

گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 12 الی 20 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 20 درکی نو از هنر را به نگاه مشتاقِ شما، هدیه می دهد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد